Персонажі

Телеведучу ТСН Марічку Падалко до марафону готував старший син

Марічка Падалко

Марічка подолала дистанцію в 10 кілометрів

 
марічка_падалко_mpeg4 марічка_падалко_mpeg4  
 
 
-Марічко, ще півроку тому у травні ми зустрічалися і тоді ти бігла 2 кілометри, тепер - 10. Де саме ти бігаєш? Де можна зустріти телеведучу Марічку Падалко на київських вулицях?

-Це гарне питання, адже чому я почала бігати? Тому що все літо проводила на дачі під Києвом, і мені потрібно було далі продовжувати займатися спортом. Їздити в Київ довго, на дорогу витрачати час дорого. А тут навколо повітря. Тому мені дуже подбалось бігати за містом, мене це дуже надихало - бігати на сході чи на заході сонця.
 
-Твої троє дітей також бігали з тобою по 10 кілометрів?
 
-Старший син мене фактично тренував, тому що під час всіх моїх пробіжок він їздив за мною на велосипеді. Звісно, він їде швише, а я дуже хвилююсь щодо дороги та машин, тому я намагалася не відставати, щоб контролювати. Тому з Мішею завжди бігла швидше, ніж сама.
 
-Цього року у вашій родині з'явилася першокласниця - донька пішла в перший клас. Як вона сприйняла школу?
 
-Тепер ми дві дитини відводимо в школу і одну в садочок, а не дві в садочок і одну в школу. Тому наше життя логістично не змінилося, емоційно мені дуже подобається підтримувати Машу, вона створена для школи.
 
-Ти виховуєш спортивних дітей, вони танцюють та грають в футбол. Ти відчуваєш, що хтось з дітей стане професійним спортсменом? 
 
-Мені важко сказати, мене зараз лякає, як Міша захоплений спортом: він його передивляється, читає, все знає. Має футбольного кумира - Ярмоленка. В нас навіть зачіска під Ярмоленко. Він носив оселедець, а потім зрозумів, що це незручно, коли граєш в футбол, і каже: "Мамо, я не бачив у футболістів оселедця". І коли ми пішли до салону, він на телефоні знайшов зачіску Ярмоленка, приніс і показав перукарю.
Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000