Персонажі

Телеведучий Олексій Суханов зізнався, за скільки придбав стометрову квартиру в Юрмалі

Олексій Суханов

Нерухомість у Латвії - одна з найдорожчих у країн Прибалтики

-Олексію, довго-довго ми говорили з вами про юрмальську квартиру, про ризьске узбережжя. І ось, нарешті, ми зустрілися у Латвіїї в Юрмалі.

-Це для мене райський куточок, де я можу вийти на берег, де вітерець провітрює мої думки, де я можу пройтися по дюнам, зібрати чорницю. Цього року, до речі, гарний врожай. Ви ж знаєте, де там Лієлупе - живе Лайма Вайкуле, в неї там будинок. Там в дюнах дуже багато чорниці. Завтра ми з друзями збираємось на велосипедах туди їсти чорницю.

-Ви купили нещодавно квартиру в той момент, коли Латвія вже стала членом Євросоюзу. Коли ціни сягали за сотні тисяч доларів, бо тут найдорожча нерухомість з усіх балтійських країн.

-Так. Купив тут, ще коли тут була "Нова хвиля", цей бум. Ціни були шалені.

-Скільки коштував метр?

-Я придбав невеличку квартирку. Продав все майно в Москві, що мав, за виключенням квартири, яку я дружині віддав. Були заощадження, все це я вклав, взяв кредит. Прибав тоді за 350 тисяч євро.

-Недешево. Маленька квартира, це скільки?

-100 квардратів. Нормально. Зараз у Києві квартири 300 тисяч коштують. І потім, це - єдине, що я маю з нерухомості. Більше я собі дозволити нічого поки не можу. Я навіть авта не маю, є квартира, в яку я вклав все, виплатив в минулому році кредит. І це єдине, що я маю у свої 42 роки.

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000