Персонажі

Телеведучий Андрій Бідняков розповів про дружбу з футболістами "Шахтаря"

Андрій Бідняков

Телемандрівник відпочинку на дивані зраджує лише з матчами улюбленого клубу

-Андрій, Настю, дуже дивно побачити вас разом в Києві, тому що Андрій весь час в подорожах, а ти, Настю, у Києві в декретній відпустці. Як часто ви взагалі зустрічаєтеся вдома?

-Не так часто, як хотілося б. Але є соцмережі, відеодзвінки, я щогодини намагаюся телефонувати додому. Нас стало більше, тому на зв'язку ми частіше. 
 
-Настю, ти колись пародіювала мене, хоча без штучного носа ти на мене менше схожа. Чи зараз не сумуєш за тою своєю роботою?
 
-Якщо чесно, немає коли сумувати. Думала, буду нудьгувати, але ні. Я трохи повернулася в пародію, хоча не збиралася, трохи знялася у "95 кварталі". 
 
-Чи маєте час для спільних подорожей?
 
-У січні ми збираємося поїхати усі разом кудись у США, або хоча б в Маріуполь. Я вже сказав, щоб мені ніхто не телефонував.
 
-Насправді, диван - зараз найулюбленіше місце відпочинку всіх нас разом. 
 
араз усі подумають, що у нас вдома є диван.
 
-На стільці троє сидимо.
 
-Так. На одному маленькому стільці. Я сьогодні тільки прилетів і ми ось вибралися на концерт.
 
-Ти любиш не тільки музику, а й футбол. Чи вдається попасти на матчі улюбленого "Шахтаря"?
 
-Постійно намагаюся потрапляти по можливості. Я з хлопцями спілкуюся, люблю цей клуб, зараз як ніколи "Шахтарю" потрібна підтримка. Вони грають не вдома, без своїх вболівальників. І коли  маю можливість, я завжди їду до Львова. Останні 3 матчі через роботу пропустив, на мене ображається Андрій П'ятов, Вітя Коваленко, Тарас Степаненко. Хлопці, не ображайтся, я з вами. Я затятий вболівальник, в мене навіть на спині маленький футбольний м'яч.
 
-Настю, це правда?
 
-Слава Богу, ні. Але я думаю, що якщо б якийсь важливий футбольний матч був у день нашого весілля, весілля би перенесли.
 
-Чоловік-вболівальник - горе в родині.
 
-Якось нормально.
 
-Чоловік-вбоівальник - це щастя у родині та вдача.
Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000