Персонажі

Телеведучий Анатолій Анатоліч вліз в борги, щоб придбати заміський будинок

Анатолій Анатоліч

Зірка навіть пересів на стареньке авто

анатолій_анатоліч_mpeg4 анатолій_анатоліч_mpeg4  


-Ти, як відомий поціновувач оголених жінк у Playboy, иканському виданні вирішили більше не друкувати оголених дівчат, всі будуть з прикритими принадами. Як ти до цього ставишся?

-Це як ти без капелюха.

-Я без капелюха - зовсім не те, що повністю оголені дівчата.

-Я тобі відкрию таємницю, це багато кого теж збуджує, як і дівчата в журналі.

-Тебе дружина не ревнує до оголених дівчат в Playboy? В тебе є підбірка, я так розумію.

-Ну, як підбірка... Я люблю відкрити, погортати, почитати про машини нові, як про чоловічі цяцьки.

-Є приклади, коли дружина чоловіку дарує себе оголену на світлинах на якусь річницю весілля. У вашій парі з Юлею таке було?

-Дружина мене намагається дивувати. Я так скажу: двоє дітей і п'ять років в шлюбі не означає, що люди перестають зваблювати та цікавити один одного, думаю, так і має бути.

-За свою нетривалу телекар'єру ти встиг заробити на власний будинок. Незодавно переїхав в нову заміську оселю, це розкішний маєток, вітаю! Наскладав за весь цей час?

-Це був непростий крок для нас, ми хотіли переїхати. Я продав свій спортивний автомобіль, ми продали квартиру. Все продали, що можна. Навіть ще трохи винен грошей своїм друзям. Це було не так просто. Але в нас двоє дітей, ми хотіли нарешті мати територію, місце для собаки, для кота. Навіть мама мені допомогла, віддала мені свій старенький "Хюндай", яким я керую. Зустрічає мене тренер в спортзалі та питає: "Що це за машина?" Кажу: "Не автівка красить чоловіка, а чоловік автівку. Ця машина класна, тому я на ній їжджу!"

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000