Персонажі

Телеведуча Валентина Хамайко розповіла про свій величезний маєток та домашнє господарство

Валентина Хамайко

Ведуча "Сніданок. Вихідний" привчає дітей до роботи

-Валентино, відомо, що твій чоловік - бізнесмен, ви багатодітна родина. В тебе був такий тривалий декрет. Як чоловік поставився до того, що відтепер ранками тебе щонеділі та щосуботи немає вдома?

-Я спочатку випробувала Андрія по буднях в ранкових ефірах, він знає, що таке, коли дружини немає 5 днів на тиждень. Тому, в принципі, два дні на тиждень йому здаються солодкою казкою, і це справді так. Я закрутила всю історію таким чином, що Андрійко отримує насолоду від того, що на вихідних він може прокинутися з дітками, вони його обліплююь, цілують, вони разом прокидаються, готують сніданок і мама повертається додому.

-У вас з чоловіком троє дітей, на двох - п'ять. Чи збираються всі разом?

-Діти різного віку. Вікторія вже доросла дівчинка, яка вже має своє самостійне життя. Але я з самого початку знала, в які стосунки вступаю. Знала, що є старші діти, моя мета була обєєднати всіх дітей. Я вважаю, що найближчих стосунків, як між братами і сестрами, бути не може. Я і надалі плекаю сподівання, що між ними завжди буде рівний і правильний зв'язок. Остап проводить з нами зараз дуже багато часу, це старший син Андрія. І навіть живе разом з нами, і це правильно. Я завжди казала дітям, що в них є старша сестра та брат і вони їх дуже люблять. 

-Мало хто знає, що ви з чоловіком живете у величезному маєтку, що вміщує на території ваш будинок, ферму, сад, город. Ти на городі можеш працювати? І курей пощипати,  і яйця зібрати, корову подоїти?

-Ми з тобою росли в ті часи, коли нас виховувати в стилі, що ми маємо все вміти. Думаю, що ти також не раз опинялася в ситуації, коли доводилося щось робити і ти робила. Я дійсно багато готую, дійсно багато роблю для своїх дітей, для батьків Андрієвих, бо є корівка, є молоко. Це класно - робити сир, я не цураюся цієї роботи і мені дуже приємно дівчатам своїм показати, що жінка має все робити. Я залучаю до цього дітей, мені не хочеться, щоб в мене росли принцеси, і що в мене був би хлопчик,  який не вміє нічого робити. Можливо, десь навмисно, але я їх дійсно приземлюю зараз, щоб вони розуміли: все, що ти робиш - маєш робити свїхми руками і маєш цього досягти сам. 

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000