Персонажі

Телетренерка Аніта Луценко розповіла, як скидала набрані під час вагітності 20 кг

Аніта Луценко

Фітнес-зірка повернула собі форму після пологів у надшвидкі терміни

-Аніто, вітаю з нароженням доньки! Ми з тобой востаннє розмовляли ще перед пологами, зараз все позаду. Мії вже 3 місяці і ти встигла з нею об'їхати півсвіту.

-Як сказали мені у пологовому, що якщо мама буде щаслива - буде молоко. Сказали, щоб тато щомісяця дарував якийсь подарунок великий, і молоко не зникне. Будемо подорожувати. Головне, щоб я була щаслива, так і робимо.

-Правильний пологовий будинок обрали.

-Так, правильні поради татусям дають.

-Через тиждень після пологів ви відправилися до Одеси.

-Ми зрозуміли, що Мія спить у машині. Іноді навіть здавалося, що краще сісти у машину і кудись поїхати, щоб вона заснула у дитячому кріслі.

-Подорож до Італії, в Тоскану - це взагалі подвиг для мами.

-Всі трохи закриті. Тим не менше, в Італії мені сподобалося, що немає цього відчуття: наврочать, або не так подивляться. Вони просто підходять, майже зі слінгу дістають дитину і кажуть: "Яка вона маленька та красива!" Питають, який вік. Дуже відкриті і це був приємний досвід для мене.

-Під час вагітності ти набрала 20 кілограмів. Для фітнес-тренера це була катастрофа. Минуло 3 місяці і по тобі не скажеш, що ти взагалі народжувала дитину. Як так швидко прийти у форму? Одразу почати займатися?

-Головне правило - не їсти печиво "Марія",яке звикли їсти всі, тому що воно безпечне. Мені здається, що від печива "Марія" всі набирать вагу. Не їжте це печиво, все інше можна.

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000