Персонажі

Донька екс-регіонала, яка в дитинстві була зіркою "Асоль", розповіла про переїзд до Києва з Донецька

Наталія Гуменюк

Катерина Гуменюк намагається підкорити дорослий шоу-бізнес

-Більше ніж 10 років тому вся країна знала співачку Асоль. Тепер Асоль виросла, з'явилася Катерина Гуменюк. Ти береш участь в "Голосі країни", потрапила до команди Потапа. Я так розумію, це таке велике повернення?

-Проект "Асоль" закінчився, я поставила на цьому крапку. Зараз розпочалася нова історія. Тому зараз намагаюся позбутися штампів і показати себе справжню, свою творчість.

-Ваш тато Ігор Гуменюк був народним депутатом Партії Регіонів. Ви жили в Донецьку всією родиною до початку війни. Потім тебе відправили вчится в Лондон. Чи ти підраховувала, скільки батько вклав в тебе грошей? Скільки коштувала твоя кар'єра маленької Асоль?

-Ні, ніколи не рахувала, в нас ніколи не було таких розмов. Вкладалося від душі. Люди не такі злі по відношенню до дітей, тому тато бачив в цьому сенс і все всіх влаштовувало. Коли я подорослішала і почала щось пробувати, тату здалося, що все не добре. Тому я сама далі розвиваюся.

-Яке майбутнє в тобі бачить батько? Зараз він тебе повністю забезпечує, в тебе розкішне авто, ти носиш одяг з останніх колекцій дизайнерів. Якщо ти попросиш, він буде вкладати в тебе гроші, як в співачку?

-Він так і сказав, що не допоможе, але й не заважатиме. Тобто, дає гроші на їжу, паливо і все. Далі я сама.

-В момент, коли Віктор Янукович втік з України, багато олігархів та членів Партії Регіонів також втекли до Росії. Як складалася ситуація у вашій родині?

-На той момент тато вже не був депутатом. Тому у нас все мирно, на щастя. На жаль, немає можливості поїхати додому, але я сподіваюся, що скоро все налагодиться і я зможу поїхати додому побачити рідні стіни та родичів, бо багато хто залишився там.

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000