Персонажі

Світлана Лобода вперше прокоментувала, як її мама стала депутатом

Світлана Лобода

Співачка каже, що її мама багато років бореться за екологію в рідному Ірпіні

 

Лобода_mpeg4 Лобода_mpeg4  

-Світлано, вітаю тебе з десятиріччям творчої діяльності! За цей час про що шкодуєш найбільше з того, що зроблено, чи що не зроблено?

-Є кліпи, які мене бентежать. "Постой, мущина", наприклад. Ми починали дуже стрімко, щоб увірватися у світ шоу-бізнесу, нам було потрібно виділитися серед інших. Алан Бадоєв, який був частиною нашої команди, запропонував створити провокаційні історії, тим більше, сексуальність була присутня, її намагалися підсилити. Я вважаю, що це був не зовсім вдалий хід.

-Потім було ще багато чого: дефіле червоним хідником з оголеним вагітним животом.

-Просто комусь це вибачається, але коли я щось таке роблю, до цього завжди підсилена увага.


-Твоя донька була на концерті і ти зі сцени кілька разів вибачалася після деяких достаньо відвертих танців, на кшталт: "У залі моя донька і їй не потрібно таке бачити".

-Я загравала з публікою і наче вибачалася. Насправді, мені здається, що після концерту вона закохалася в мене ще більше. Взагалі від мене не відходить, каже: "Мамо, ти моя богиня!"

-Звідки чотирирічна дитина знає, хто такі богині?

-Напевно, я іноді називаю її своєю маленькою богинею, і вона мене зве також.

-Після твого гучного розлучення, ми з тобою ще не спілкувалися. Ти прокоментувала своє розлучення з хореографом Андрієм Царем, що ти переросла ці стосунки, до того ж, він не заробляв стільки, скільки хотілося, аби утримувати родину.

-Я не акцентую уваги на грошах, це для мене не має значення, інакше ми б ніколи з Андрієм не зійшлись би. Просто коли ти спочатку закохуєшся, ти ні про що не думаєш, не поділяєш людину: це подобається, а це - ні. А коли проходять роки, ти починаєш розглядати людину детально і тебе починають не влаштовувати багато речей. Як мудра жінка, ти намагаєшся про це розмовляти, якось настроювати. Але якщо бачиш, що це не має результатів... Я просто не маю на це сил та часу, я можу трохи витратити час на чоловіка, але щоб багато часу йому присвячувати - ні. Я занадто великий фанат своєї справи.

-Як зараз в тебе складається особисте життя? Можливо, вже твоє серце не вільне?

-Я подумаю про це в січні, коли поїду відпочивати.

-Після твого розлучення, коли всі дізналися, що серце Світлани Лободи вільне, знайшлися чоловіки, які писали-телефонували?

-Мої батьки живуть все життя разом. Тато для мами її перший та останній чоловік. У нас все дуже консервативно. Тому щоразу, коли я закохуюся, дуже хочеться, щоб це було надовго. Не хочеться стосунків на ніч, чи на місяць.

-Твоя мама - вже політик, депутат районної ірпінської ради. Чи не просила мама поспівати за неї на виборах? Думаю, в Ірпіні люди б раділи.

-Для мене це було велике здивування, бо для мене мама - бабуся моєї дитини. Я не розглядаю її як робітника, який може ходити в раду і щось там робити. Коли я спитала: "Тобі будуть платити зарплатню?" - "Ти з глузду з'їхала? Я займаюсь тим, щоб людям було добре". Вона все життя бореться, щоб в Ірпіні було багато дерев, зелених насаджень, щоб нічого не вирубали. У них біля дома є ліс. Коли його вирішили прибрати та побудувати багатоповерхові будинки, мама підняла все містечко. Вона активістка, має багато енергії. Коли їй мер Ірпеня запропонував, вона погодилася. За неї проголосувало 75% відсотків мешканців, бо її там всі знають, знають, що вона допомагає людям. Вона була щаслива. Приїхала до нас з шампанським та сказала: "Буду допомагати людям вже на професійному рівні".

-А хто тепер буде виховувати доньку?

-Я спитала, що мені робити, а вона каже: "Потрібно допомагати людям". Добре, потрібно то й потрібно.

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000