Персонажі

Суддя Вищого адміністративного суду Наталя Блажівська розповіла про батька - заступника Пшонки

Суддя

Чиновниця впевнена, що політики мають уникати критики суддів

Наталя Блажівська завітала на премію "Жінка третього тисячоліття".

-Ви відома серед суддів тим, що не тільки в 30 років стали суддею з легкої руки влади Януковича, а ще й досиділи до сьогодні у суддівському кріслі. Прошйли всі ступені люстрації. Ваш батько був заступником Пшонки. Ви були з ним знайомі?

-Не була знайома, але скажу, що суддею стала не за часів Віктора Януковича, а після першої так званої україгсбкої революції. А в 30 років я вже була призначена безстрочно, це стандартна процедура.

-Зрештою,батько зробив так, щоб ви суддею стали. Ви не будете це заперечувати.

-Батько для мене є прикладом професійного юриста. Бути донькою Євгена Миколайовича для мене це честь.

-Коли проходила люстрація, то більшість з ваших колег втратили свої посади саме через те, що ось так ставали суддями за допомоги батьків, кумів і так далі.

-Катю, я, передусім, ніколи себе не порівнюю з кимось, тому що в мене свій шлях. Політики мають уникати безпідставної критики суддів.

-Ви ж розумієте, чому суддів критикують. Їх критикують не політики, а звичайні українці, тому що кожен, хто коли-небудь в своєму житті звертався до суду, зтикався з хабарництвом, некомпетентністю, несправделивістю, з тим, що виносили вироки на користь того, хто заніс, і таке інше.

-Ви розумієте, що в судовому процесі завжди хтось програє. І цей програвший може бути незадоволеним, не сприймати судове рішення, не тільки що воно не аргументоване, він просто може мати ресурс і намагатия вплинути на суд.

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000