Персонажі

Співачка Наталія Гордієнко чекає на другу дитину

Наталія Гордієнко

Артистка з чоловіком-автогонщиком скоро очікують народження сина

-Наталю, з поверненням на батьківщину! Півтора роки ви жили у Польщі, чоловік Павло працював, а ти, я так розумію, просто виховувала дитину.

-Мені було все в кайф, але на чужині складно, сама вдома постійно, чужа мова, люди. Я не витримала та сказала чоловіку: "Поїхали додому, бо я вже тут не можу".

-Переїзд до Польщі був продиктований тим, що вам там як автогонщику, було легше тренуватися. Ваш екіпаж став віце-чемпіоном світу. І це найліпший результат у перегонах за всю історію незалежної України.

-Так, це приємні речі, приємно досягати.

-Вашій дитині тільки два роки, ви зважилися на другу. Я так розумію, народжувати зовсім скоро.

-Це спланована акція, ми спеціально хотіли двоє дітей і щоб між ними була невелика різниця, щоб їм було цікаво, та дружили. Тому вирішили "відстрілятися" одразу.

-Кого чекаєте?

-У доньки буде братик.

-Всі ці півтора роки не сиділи на місті. З малечею їздили за чоловіком усією Європою.

-Найекстремальніша історія: коли Лізі було 11 місяців, ми якраз повернулися у Варшаву з Іспанії, з етапу чемпіонату світу. І Наталі потрібно було летіти далі на виступи, а нам потрібно було удвох з Лізою повернутися машиною. Ви б бачили очі наших прикордонників: "Де мама?" Кажу: "Я сам". – "Як сам?" А ще більші очі були у відвідувачів заправки, коли прийшов батько у дитячу кімнату, поміняв памперс, зробив суміш, дістав рожеву баночку, зайняв дитинку, сам однією рукою поїв, все запакував і поїхав.

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000