Персонажі

Співачка Надія Дорофеєва стидається їздити в лімузині та вперше в житті отримала брендову сумку

Надія Дорофеєва

Молода зірка розповіла про перші плоди слави

Надія завітала на Бал квітів Миколи Тищенка, де отримала нагороду "Співачка року".

-Надю, такої нагороди ти ще не маєш. Є музичні премії, а такої - ще ні.

-Чесно кажучи, я сьогодні отримала премію "Співачка року", вийшла і пожартувала: "Хтось інший не зміг отримати? Тіна Кароль була зайнята?" Вони кажуть: "Ні-ні, у вас такі пісні популярні". Тому я дуже сподіваюся, що це заслужено і мені дуже приємно.

-Ти доволі скептично ставишся до своїх талантів?

-Іноді бувають ситуації, коли нас зустрічає на концертах якийсь лімузин. І мені буває соромно, що так круто зустрічають. Здається, що це занадто. Або якщо коридор з охороною роблять, яка веде нас до сцени. Мені це трохи смішно, думаю, що завжди можна бути простіше у цьому плані.

-В тебе не так давно був День народження. Його ти зустріла у турі. Але твої продюсери зробили сюрприз і підготували подарунки.

-Це правда. Цього року на мій День народження ми виступали у Харкові, там був корпоратив. Мені весь день було сумно, аж ось директор визвав до себе. Я прихожу, він починає розповідати про життя. Виводить мене на балкон, а під балконом 20 чоловік танцюють для мене один танець, всі вітають, подарували кульки. Ще подарували сумочку дуже красиву. Це перша брендова сумка в моєму житті. Я ніколи не дозволяла собі таких дорогих подарунків, якось витрачала гроші на інше. Аж ось тут такі дівчачі сюрпризи! День народження влався. Ми відспівали і світкували вже з командою в автобусі по дорозі у Миколаїв. Але які жахливі дороги! Хочу звернутися: будь ласка, рзобіть дороги! Це дуже важко! Ми їхали 120 кілометрів 6 годин! Це було дуже важко! Тому найскладніше в нашій роботі - це переїзди!

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000