Персонажі

Вагітна співачка Alyosha чекає хлопчика

Alyosha

Зірка чекає другу дитину

alyosha_mpeg4 alyosha_mpeg4  


-Олено, не минуло двох років, як ти вже знову при надії. Чи говорили ви з Тарасом - твоїм чоловіком про те, скільки ви хочете дітей в родині? Тому що, чесно кажучи, від вас ніхто так швидко другої дитини не очікував.

-Ми самі не очікували.

-Це випадковість?

-Насправді, так, ми не планували, так сталося. Але на все воля Божа. Ми приймаємо цей дар з вдячністю.

-Якщо такий темп взяти, то можна встигнути футбольну команду народити.

-Якось Тарас сказав, що хоче троє дітей, я тоді зробила великі очі. Думаю, на другій дитині ми поки що зупинимося.

-Під час другої вагінтності ти вирішила, що будеш виступати до саміх пологів.

-Так, до кінця восьмого місяця, бо вже важко дійсно.

-Це через фінансову кризу, через брак концертів? Адже народження другої дитини відповідально не тільки морально, а й фінансово.

-З Романом вийшло так, що я відпрацювала всі новорічні концерти і було затишшя, і я так потрапила. Зараз затишшя немає, все більше пропозицій та концертів, всі готуються до Нового року. Щодо витрат можу сказати, що з першою дитиною приходить досвід, ти купуєш все нове, дороге, класне, а потім розумієш, що дитині це не потрібно, їй потрібна твоя увага. А все інше є від першого хлопця, багато речей, коляска.

-Ти вже точно знаєш, що буде хлопчик?

-Так.

-Ти маєш досвід, як не набирати багато зайвої ваги під час вагітності. В чому собі відмовляєш, чого не їж і скільки набрала?

-Ця вагітність важче по самопочуттю і розмірам. Та куртка, яку я носила з Ромою на 9 місяці, зараз на мені ледве застібаться.

-Може, двійня буде?

-Ні, просто цей хлопчик більше. Мені лікар сказав: "Дивись, як люди їдять і сама не їж". Але ж я не можу, мені потрібно годувати дитину. Їм я небагато, але вже набрала більше, ніж в попередню вагітність.

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000