Персонажі

Солістка The Hardkiss Юлія Саніна поділилася емоціями щодо програшу в нацвідборі на "Євробачення"

Юлія Саніна

Співачка і засмутилася, і зраділа одночасно

Юлія Саніна завітала на модні покази Українського тижня моди.

-Юлю, дизайнер Іван Фролов вирішив влаштувати показ у своїй рідній школі. Чи ти навідуєшся до своїх вчителів? Можливо, твій портрет десь висить на вході?

-Так, я навіть спіч казала три роки тому на одній з лінійок, і в університет мене також запрошують. Чесно кажучи, я за віком недалеко від них відійшла, тому мені якось незручно настанови давати. Але іноді доводиться.

-Гурт The Hardkiss посів друге місце на відборі "Євробачення". Що відбувалося у тебе всередині, коли оголошували результат? Коли ти ніби була за крок у Швеції.

-Всередині боролися два почуття: марнославство, адже хотіли перемогти, ми варті того, в нас класна пісня. А друга частина мене казала, що я ненавиджу конкурси. Уявила собі, якщо в Україні так все складно, то там, у Стокгольмі, це буде ще важче і відповідальності більше.

-Чи думала ти, що якщо все ж таки поїдеш, то вдома тебе буде чекати дитина?

-Тому я трохи зраділа, коли ми програли. Сказала Джамалі на вухо: "Я тебе вітаю!" Тому що уявила, як передавати літаком молоко, або брати малюка з собою.

-Дитина впізнає тебе у гримі і без гриму?

-Ні. Робить очі круглі, потім починає посміхатися. Напевно, думає, що це така лялька, яка розмовляє. Та якщо макіяж дуже різкий, намагаюся до дитини так не піходити. Спочатку змиваю все.

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000