Персонажі

Солістка гурту Pur:Pur про гастролі в Росії: "Я ж не на дачу Путіна їду"

Ната Сміріна

Ната Сміріна розповіла, чому гурт досі виступає в Росії


Співачка завітала на прем'єру стрічки "У центрі уваги".

-Національний відбір "Євробачення" цього року познайомив країну з гуртом Pur:Pur. Чим ви займаєтеся окрім музики? Хто ви за фахом?

-Я самоучка, ніколи не займалася, музичної освіти я не маю. Я за освітою клінічний провізор. Мені подобалось допомагати людям, я працювала в інтенсивній терапії неврологічного відділення медсестрою. І це мені подобалося, я відчувала, що потрібна людям. Я навіть уколи хвилювалася робити. А всі це відчували і мені це подобалося. Мені здаться, що в музиці я продовжую допомагати людям.

-Звідки з'явився ваш образ? Про що ви думали, коли в'язали ці складні речі собі на голову?

-Для концертів я надихалася берберськими татуюваннями, вони мають глибоке значення, надають життєву енергію та силу. Тому я на основі цього почала на концерти розмальовувати обличчя. На відборі "Євробачення" використала можливість погратися з образом.

-Ви з тих українських гуртів, хто продовжує виступати в Росії. Перед фіналом відбору "Євробачення" розгорівся скандал з приводу Сансея. З якою позицією ви виступаєте в Росії?

-Я ж не на дачу Путіна їду, я їду до адекватних людей. Не можу сказати, що вся Росія - мої вороги, це поглиблює конфлікт. Потрібно зав'язувати з цією точкою зору, терміново перегравати все це.

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000