Анонси

Сьогодні у "Світському житті" зірковий бебі-бум

Alyosha

В новому випуску "Світського життя", який вийде в ефір вже у п'ятницю о 22-30 на 1+1, зіркові батьки розкриють Катерині Осадчій свої секрети

!sv_jittya_231015_an_stereo_23_2sp !sv_jittya_231015_an_stereo_23_2sp  

Співачка Alyosha, яка з чоловіком Тарасом Тополею чекають на другу дитину, зізнається, хто народиться - хлопчик чи дівчинка. А також розповість, як намагається тримати себе у гарній формі.


Молода співачка Яна Соломко, яка нещодавно народила первістка в Америці, розповість, скільки їй коштували пологи у США та чому вона вирішила народжувати саме там.


Колега молодих матусь по сцені співачка Illaria свою вагінтність приховувала ...аж до пологів. Проте на світському заході - модному показі - молода матуся з'явилася за два тижні після народження дитини.
-Я чотири місяці до пологів нікуди не виходила, - каже співачка. - Тому, звісно, не могла не прийти, коли мене запросили.

Схоже, що приховування вагітності - тренд серед укранських зірок. Молодий татусь Володимир Ткаченко розповість, чому вони з коханою Оленою Мозговою тільки нещодавно спромоглися зізнатися, що таємно народили доньку. А також поділиться враженнями від власної присутності на пологах та згадає, як через свою дружину та доньку серйозно посварився з батьками.

Більш досвідчена мама - топ-модель Наталія Гоций після других пологів вже відновила модельну форму та готується знову повернутися до модельної роботи.
-На двох дітей і грошей потрібно більше, - каже вона.


Топ-модель розкриє Катерині Осадчій власні секрети, як швидко повернутися в допологову форму.
Не пропустіть зізнання молодих зіркових матусь та татусів у "Світському житті", вже у п'ятницю, о 22-30 на 1+1.

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000