Персонажі

Слава з гурту "Неангели" розповіла, скільки нянь допомагають їй з 2 дітьми

Слава Камінська

Співачка каже, що не проте втретє завагітніти

Слава Камінська завітала на святкування Дня народження Юрія Нікітіна.
-Тебе можна вітати одразу з Днями народження двох дітей, бо вони народилися в тебе в один місяць, з різницею в рік і 6 днів. Чи не задорого батькам тепер святкували два Дні народження поспіль? Чи об'єднуєте в один?

-Поки що не зрозуміли. Лаурі рік і їй усі ці покемони ще не потрібні. Я боялася злякати дитину, тому наготувала вдома і ми відсвяткували в сімейному колі. З Леончиком складніше, вирішили провести з ним весь день: у аквапарку, на атракціонах.

-Кажуть ,що перший рік з Дня народження дитини найважчий. В твоєму житті так вийшло, що в тебе таких два роки.

-Не буду говорити, що я така супер-мама і все роблю вдома сама. В мене є няні, з моїм та чоловіковим графіком роботи без цього неможливо. Є бабусі, які допомагають.

-Скільки зараз нянь?

-Три няні. Всім потрібні вихідні. Одна няня з нами живе. Іноді їй хочеться додому, а друга - має вихідні в суботу та неділю, тому вони міняються.

-Ти з тих артистів, які взагалі не робили перерв на декретну відпустку. Ти одразу вийшла на сцену після пологів.

-Я до останнього ще й виступала на концертах. І це на дітях відображається. Леон дуже публічний, дуже любить гуляти по сцені.

-Чи замислюєшся ти про 3 дитину?

-Якщо після Леона я дивилася на вагітних і сумувала за тим станом, то після народження Лаури я дивилася на них і казала: "Бідні жінки". Пройшло 4 місяці і я вже нову хочу живіт, бути вагітною. Ед готовий, але не зараз. Але якщо вийде, то тато буде дуже радий.

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000