Персонажі

Схудла Наталя Могилевська заявила, що більше не стидається свого тіла

Наталія Могилевська

Співачка каже, що відтепер любить себе будь-якою

-Наталю, ти довго співала "Я похудела" і нарешті таки схудла. На порталі Jetsetter.ua була твоя фотосесія, де ти навіть попросила прибрати весь фотошоп. Тобто, власне, на тих світлинах ти така, яка є.

-Я схудла не тому, що захотіла схуднути, а тому що вела здоровий спосіб життя. Тому не швидко, не поспішала, але до тієї Наташі, яка танцювала "з зірками", потрібно ще кілька кило скинути.

-Сьогодні тут відзначають телевізійників. Ти передивляєшся ті шоу, в яких ти брала участь?

-Щоб все передивитися, мені потрібне ще одне життя. Я відпустила цю ситуацію, тому телевізійні проекти, які я передивляюся - дивлюся за день до виходу в ефір, щоб там все було нормально.

-Ти дуже прискіпливо ставишся до того, як ти виглядаєш у кадрі.

-Коли я покинула курити і набрала вагу, я вирішила для себе, що взагалі не буду виходити в ефір, поки не схудну. Але зрозуміла, що проблема в тому, що я не схудну, доки себе не полюблю, яка є. Тому було душе зворушливо, така психологічна перемога над собою, коли у цій вазі я пішла та взяла участь в "Голос. Діти", і показала світу: "Я така, яка є, і люблю себе такою". Мені є за що себе поважати окрім цієї зайвої ваги. Тому з тих пір мені вже нічого не страшно. Фотографуйте мене, як хочете, знімайте, як хочете, вставляйте будь-які слова. Хочете, скажу щось непристойне?

-Не треба. Сьогодні ти на червоний хідник прийшла не сама, а зі своїм продюсером, музичним директором. У вас такі ніжні стосунки, зважаючи на те, як він тебе обіймає.

-Ми так спеціально стали у кадр, щоб нас добре побачили.

-Ви так притислися один до одного.

-Спочатку в Олега закохалися всі дівчата нашого офісу. І трохи я. А потім якось ми зрозуміли, що робота важливіша. Що це б заважало. І, думаю, якщо б ми вирішили по-іншому тоді -15 років тому, не було б такої творчої закоханості. Знаєш, як всі думають: чи був роман з Владом Ямою? Не було, якщо б був - не було б таких танців.

-Але голомозих чоловіків ти все одно любиш: Влад, Олег.

-Так. Олеже, відрощуй волосся.

-Добре.

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000