Персонажі

Шоумен Олександр Скічко розповів про свої стосунки з донькою українського мільярдера

Олександр Скічко

Телеведучий також не вважає себе бідною людиною

Олександр Скічко завітав на конкурс "Міс XXL".

-Ви вже офіційно заявили про свої стосунки з заможною нареченою Єлизаветою Юрушевою. Вона - спадкоємиця одного з найбагатших людей в Україні і ваш союз збоку для декого може здаватися мезальянсом. Те, що ти ніби альфонс, який має стосунки з багатою нареченою.

-Я її сприймаю, як людину. І те, якою людиною вона є. Багато хто думає, що вона - дівчина, яка нічого не робить, спить до 12, і що вона справжня нероба, тому що в неї багатий батько. Так, напевно, про неї хтось говорить. Але я знаю її з іншого боку. В мене також не дуже бідні батьки, я не вважаю себе бідною людиною, я добре заробляю. Купив собі машину, квартиру, в мене все чудово. Я не бачу проблеми в тому, що в мене може бути багата дівчина.

-Літо було гарячим. Ти зараз,мабуть, найбільше весіль в Україні ведеш. Ти не хочеш своє власне весілля? Тим паче, що в готелі, який належить твоїй нареченій, весілля проходить чи не щодня. Є майданчик, де святкувати.

-Я не проти, є ведучі, які кажуть: "Я вже стільки усього бачив, мені це нецікаво, я не хочу ці конкурси, людей, які говорять тости". А мені це подобається, насправді. Я це вважаю красивою подією, це важлива подія, коли родина розпочинає спільне життя. Я в будь-якому випадку хочу весілля і воно буде. А як тільки воно буде - я тобі обов'язково не скажу.

-А я обов'язково про це дізнаюся.

-Нещодавно ти закінчив ремонт у власній квартирі, можна тебе привітати. Кажуть про те, що ремонт у квартирі коштує стільки, скільки сама квартира.

-На нещастя, до мене потрапили два робітника - Равшан і Джумшуд. але їх звали Іван і Петро. Вони мені шпалери поклеїли неправильно. Я кажу: "Як взагалі ви могли про таке подумати?" - "Мені здається, так малюнок краще ліг, ви подивіться, як гарно". Одну батарею вони мені поставили, включили, але забули підключити під ламінатом. І в мене просто стоїть така декоративна батарея від Івана і Петра, двох гуцулів, які робили мені ремонт. Я стільки нервів насправді витратив на цю квартиру. Не пощастило з робітниками! Купив учара собі ліжко, воно не влізло, довелося повернути. Купив матрас - і також повернув. Зараз привезуть інше ліжко. Той, хто робив ремонт, той зрозуміє.

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000