Персонажі

Сергій Звєрєв прилетів до Києва через Кишинів та зізнався в коханні до України

Сергій Звєрєв

Артист презентував в Києві свій новий кліп

 

сергій_звєрєв_mpeg4 сергій_звєрєв_mpeg4  

-Сьогодні на честь презентації ти заспівав "Ніч яка місячна". Вже і розмовляєш українською?

-Звісно, я розумію і трохи можу розмовляти. Кажуть, що я співаю без акценту. В школі вчилися, в селі на Байкалі в нас було дуже багато людей з України, тобто, з дитинства чув мову та з дитинства запам'ятав пісню "Ніч яка місячна".-Як зараз діставався Києва? Чим летів? Чи потягом, зважаючи на те, що авіасполучення між Україною і Росією немає.

-Був переліт через Молдову, але хочу сказати велике спасибі людям, які працюють в аеропорту. Всі поставилися з розумінням, навіть допомагали. Ніяких ситуацій не було, зайвих питань також, все дуже коректно. Всі ми живі люди.

-Коли знімали кліп, то добиралися до Києва 18 годин, а зараз скільки добиралися?

-Дуже довго, якщо б потрібно було ще довше, я все одно приїхав би.

-У тебе багато кіпів і більшість з них знімалися саме в Києві. У Києві приємніше працювати?

-Так, я дуже хочу працювати в Україні, дуже хочу дружити. Розумієш, коли твої родичі, колеги, друзі... Як ми можемо не спілкуватися? От скажи: як я з тобою можу не спілкуватися? Як я можу викреслити тебе зі свого життя? В мене такі спогади... Я навіть пам'ятаю всі твої костюми та капелюшки.

-І як ми ходили на шопінг.

-Тому як я можу сказати, що за якихось обставин ми з тобою більше не спілкуємося, до побачення?

-Твого сина ми пам'ятаємо маленьким хлопчиком, але він вже виріс і перетворився на дорослого парубка. Він вже стиг одружитися, розлучитися та з тобою посваритися. Які у вас зараз стосунки?

-Діти зараз слухають, але роблять все по-своєму. Звісно, ми сперечаємося, я з початку був проти цього весілля. Казав: "Як ти одружишся, якщо ти її не кохаєш? Одружуватися потрібно, коли кохаєш. А якщо у вас діти підуть? Ти підеш, і куда вона з дитиною?" Вона з великою родини, восьма серед дітей. Скінчилося тим, що я й передрікав. На весілля ми не поїхали, наступного дня телефонуть мені з села, де вчилася наречена. Її знайомі питають: "Як ви могли дозволити сину одружитися з малою повією?" Уявляєш мій стан? Мені що - потрібно було зателефонувати та все це розповісти йому? Він би мене зненавидів. Тому я терпів, не став телефонувати.

-Син розлучився з тією дівчиною?

-На четвертому місяці шлюбу він зрозумів, що не зможе з нею жити і вирішив розлучитись. Та вона не підписала папери, поїхала до себе, і зараз їхні друзі намагаться їх помирити, але він не хоче.

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000