Персонажі

Сергій Тарута розповів, хто подарував коней його донькам

Сергій Тарута

Один з найбагатших українців не поспішає викладати величезні гроші за дорогих коней

taruta_mpeg4 taruta_mpeg4  


-Сергію, чи маєте ви досвід кінного спорту? Можливо, ви займалися та маєте власних коней?

-Я не маю, мають мої дівчатка. Є чотири коника, яких раніше перевезли з Донецьку ще раніше, декого подарували. Я коли був малим, нам - дітям, у колгоспі дозволяли скупати коня у морі. Це був найкращий подарунок для мене. Тоді катався. Зараз коли навідуюсь до кінного клубу, також іноді катаюся.

-Ви виросли, стали заможним українцем і змогли самі собі купити коней. Де купували? Їздили на спеціальні аукціони до Арабських Еміратів, чи кудись за кордон? Адже один кінь може коштувати від 10 до сотень тисяч доларів. Навіть до півмільйона.

-Все простіше. Багато моїх друзів мали конезавод біля Мариуполя. Тому мені коні майже нічого не коштували. Першого та другого подарували, третього та четвертого ми купили, але вони були не дуже дорогі, не коштували десятки та сотні тисяч. Щоб купувати таких коней, потрібно серйозно займатися, а доньки займалися для себе. Щоб осанку зробити. Це найкращий метод.

-Я так розумію, що конезаводи під Мариуполем були там, де зараз зона АТО. Ви брали участь у долі тих коней, які там опинилися?

-Так, я мав стосунок до цієї історії. Там була проблема, захватили бойовики, довго домовлялися визволити коней. Слава Богу, всі коні живі.

-Ви займалися евакуацією коней з зони АТО під Мариуполем?

-Так, допомагав.

-У заможних українців модно дарувати коней. Чи дарували коней ви коли-небудь?

-Ні, не дарував. Моїм дітям дарували мої друзі, Гайдук дарував. Він цим займався і має багато коней. Я дарував картини, предмети мистецтва, я на цьому ліпше розуміюся.

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000