Персонажі

Сергій Притула в "Маленькому принці" поступився зірковою роллю "Лиса" Олегу Скрипці

Сергій Притула

Шоумен озвучив Змія

сергій_притула_mpeg4 сергій_притула_mpeg4  

-Сергію, ти на прем'єру сьогодні прийшов без сина, тому можу припустити, що ти прийшов по роботі. Яку роль ти озвучив?

-З озвучкою мультфільму був великий цирк, я б навіть сказав, скандал, трагедія, біда, істерика. Коли я приїхав на студію дубляжу сказали: "Сергію, ми вас запрошували начитати слова Лиса, але читайте, будь ласка, Змію". А у Змії там буквально п'ять речень. Кажу: "Перепрошую, мені не принципово, але чому Змія?" А мені кажуть: "Олегу Скрипці його роль не валась, тому ми мусили йому віддати роль Лиса". Олег Батькович, їй-богу! Виключно з поваги до вашого віку і вкладу в український шоу-бізнес, не закатав скандал, надиктував, що дали. Я гадюка, змій, удав. Я безхребетне в тому мультфільмі.

-Ти сумлінний та суворий батько. Коли діти починають вчитися у школі, там починають вчитися і батьки. Зараз ти перейшов у другий клас. І як воно вчитися? Все ще пам'ятаєш?

-Вчитися в школі тяжче, ніж робити уроки вдома. Він може цілий день провчитися на відмінно, а потім прийти і взагалі нічого не зробити на уроці. На запитання "чому", він тобі щиро відповідає: "Мені було сумно". - "І як же ж ти себе вирішив розвеселити?" - "Я співав".

-Ти себе бачиш у своєму сині?

-Я був трохи спокійніший. там ще мамині гени додали, а там ще той перець.

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000