Персонажі

Сергій Притула прокоментував стосунки з родичем-нардепом Віталієм Хомутинніком

Сергій Притула

Шоумен каже, що новий родич не втручається в його життя

сергій_притула_mpeg4 сергій_притула_mpeg4  
 
 
-Сергію, чи маєш досвід у торгівлі, чи сьогодні вперше щось продаєш?
 
-Дитинство я провів у селі. Брав велосипела, на якому не вмів їздити, стаив на нього два відра малини, якісь бідони зі смородиною, йшов на базар, добрі бабці розступалися, давали мені місце і я потихеньку торгував.
 
-Хочу привітати тебе з одруженням. Було пишне весілля у Львові. Загал від тебе такого не чекав, адже ти дорослий хлопець, провів мільйон весіль, достатньо цинічний, і тут - весіля, пишна біла сукня на нареченій, смокінг, доріжка, як в американському кіно. Чия це була ідея?
 
-Яким би я не був цинічним, я маю зважати не тільки на свої бажання. У нас не було жодного фокусника з голубами, не було ніяких "love-story", слайд-шоу, просто розкішне застілля зі спілкуванням.
 
-Про твоє весілля ходило безліч пліток. Спочатку приховували, потім казали, що поліція приїжджала.
 
-Дійсно, був наряд поліції, хтось викликав, людям здалося, що занадто голосно грала музика. Приїхали копи, вийшла Олена Кравець: "Шановна поліція, ми щось порушили?" Всі почали сміятися,Олена сказала, що не має селфі з копами, приїхала ще одна машина, щоб в неї було багато селфі. Якось поспілкувалися і поліція поїхала.
 
-Після весілля в тебе з'явився новий родич, Віталій Хомутиннік. Він сказав, що у вас гарні стосунки, на весіллі поєднався схід та захід.
 
-Я бачив, як Катя Осадча намагаєтсья політкоректно підібрати слова, щоб запитати, як в одній родині поєдналися колишній депутат Партії Регіонів і чувак, який волонтерить на сході і який "ригів" не дуже любить, так? В нас можуть бути кардинально протилежні погляди на стан справ в країні, на його роботу, як депутата та партії. З іншого боку, він не лізе в мою роботу та не розповідає, як мені жити. Якщо хтось має претензії до Віталіка в зв'язку з його депутатською діяльністю, ці люди мають змогу прийти та висловити свої претензії до нього. Коли хтось мені починає закидати... Останнім часом людські маси більше дивують. Почали розказувати, який я негідник, покинув жінку з дитиною. Той факт, що ми з Юлею вже були 3 роки розлучені, в нас нормальні стосунки, в неї своя сім'я, в мене своя сім'я, Юля зараз готується вчергове стати мамою, ми тішимося за неї. В її чоловіка з моїм сином прекрасні стосунки, але людям завжди хочеться, що якщо люди розходяться, щоб були якісь скандали. Щоб літали ножі, щоб діти плакали, щоб судилися за майно і так далі. Я, на жаль, всіх розчарував, в мене такого немає.
 
-Твоя колишня дружина готується вдруге стати мамою. Чи ти думаєш вдруге стати татом?
 
-Ми будемо старатися, щоб хороших українців ставало більше.
Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000