Персонажі

Сергій Бабкін хоче взяти участь у нацвідборі на "Євробачення"

Сергій Бабкін

Проте цього року свої сили випробовувати не буде

Нещодавно Сергій Бабкін заспіві на церемонії найcтильніших від журналу Harper's Bazaar.

-Ти на сцені виглядаєш, м'яко кажучи, дивакувато. Якось з гуртом "Пятница" ти взагалі виступав у зеленому тріко. Ти керуєшся власним смаком, чи дружина допомагає?

-Звичайно, власним. Але про те, що я там навигадував, завжди раджусь з дружиною.

-Чи траплялося таке, що дружина казала: "Ні, так на сцену ти не підеш?"

-Звісно.

-Який ти тато? Усі тебе знають таким розбишакою на сцені, найменше за все скидаєшся на тата, який з дітьми вчить уроки, ходить на батьківські збори.

-Я роблю уроки, відвідую збори, гуляю з ними. Навіть жінки на вулиці кажуть: "Який гарний тато, з дітьми гуляє!" Був випадок, коли одна жінка сказала: "Він, напевно, просто безробітний, тому з ними постійно гуляє".

-Зважаючи на те, що у новому сезоні "Голосу країни" ти будеш сидіти у тренерському кріслі, що в тебе багато вистав у Києві, чи не думав про переїзд до Києва з Харкова?

-Я обожнюю Харків, це моє рідне місто, там мої рідні люди, перш за все. Тому ніколи не думав про переїзд. У Харкові мені спокійно, я там відпочиваю. В принципі, не люблю столиці, цей гамір, весь час якісь заходи, багато усього.

-Зовсім скоро нацвідбір "Євробачення". Твій колега по гурту "Пятница" SunSay брав участь у відборі і, можна сказати, що завдяки цьому він став більш відомим загалу. Можливо, в тебе з'явилися думки взяти участь? Спробувати свої сили, а, можливо, й представити Україну на пісенному конкурсі?

-Я б з великим задоволенням це зробив і вже були думки щодо цього, але ж зараз "Голос країни". Тому навіщо? Залишимо на наступний рік.

-Але таку думку ти не відкидаєш?

-Звісно, ні, чом би й ні?

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000