Персонажі

Санта Дімопулос розповіла, як продавала в комісіонці годинник за 300 тисяч євро

Санта Дімопулос

Розкішний годинник подешевшав майже втричі

-Санто, цього літа ти багато де відпочивала. Тобі взагалі до вподоби життя за кордоном? Якщо б була твоя ласка, ти взагалі не поверталася в Україну?

-Ні, я дуже люблю Україну. Я, як будь-який оптиміст, сподіваюся, що у нашій країні усе буде краще. Але відпочивати я дуже люблю, особливо в Італії.

-Італія, Монако, Франція.

-Ти стежиш за мною?

-Завдяки соцмережам за тобою всі стежать. Твій спільний з Андрієм Джеджулою син цього літа відпочивав у таборі в Швейцарії. Чи плануєш ти відправити його за кордон на навчання, зважаючи на те, що досвід вже є спілкування з англомовними дітьми?

-Можливо, коли він трохи підросте і буде до цього готовий. Бо одна справа, це відпочинок, інша - еміграція. Тобто, він трохи дискофмортно почувався без батьків там, я так розумію, що син просто не созрів для цього.

-Ти маєш відношення до фешн-індустрії, ти власниця гламурного комісійного магазину.

-Краще вінтажного, не комісійного.

-Але і комісійного також, тому що до тебе приходять дівчата, які купують коштовні речі, більше одного разу їх не одягають, приходять до тебе, здають, у розрахунку на те, що хтось їх купить. Яка була найкоштовніша річ, яку тобі приносили заможні українки, аби ти її перепродала?

-Найяскравіша та найдорожча річ - це був годинник за 300 тисяч євро, дуже красивий, у діамантах, лімітований. Його одразу купили.

-Яка різниця між новим годинником і ношеним?

-Ми його продали майже за 100 тисяч.

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000