Персонажі

Руслана згадала, як колись "водила Козу" з Лорак та Повалій

Руслана

Співачка дуже любить дотримуватись українськихріздвяних традицій

руслана_лижичко_mpeg4 руслана_лижичко_mpeg4  

-Руслано, різдвяні свята на порозі. Чи колись колядували, водили козу з Олександром Пономарьовим?

-Так, навіть маємо відеодоказ, в нас є різдвяний фільм, який ми знімали у Львові: Павлік, Чубай та Пономарьов були царями, ми з Лорак вже не пам'ятаю ким були. Вигадали цілий сценарій, повністю відтворили весь обряд, сиділи за столом. Таїсія Повалій також брала участь у цьому фільмі.

-Це було давно?

-На початку двотисячних.

-Чи зараз ти готова до свят? Чи прикрасила вже ялинку?

-В мене цього року, напевно, не вийде поставити ялинку, бо вже маю двох собак, вони її просто знесуть. Коли вони за котом побіжуть, нічого від ялинки не залишиться.

-Напевно, в тому селі під Києвом, де ти живеш, точно знають, де твої ворота, і, напевно, до тебе ціла черга колядників вишикується.

-Приходять і ми даємо за традицією, не знаю, чи люди ображаються, але мене так вчили, що потрібно давати не гроші, а ласощі. Ніколи не просять гроші. Якось у другому класі я прийшла з колядок задоволена, бо мені дали багато грошей. Мене мама змусила віднести гроші назад.

-Ти сама ходиш колядувати?

-Мені більше подобається колядувати в моєму рідному селі в Рогатинському районі Івано-Франківській області. Там справжнє Різдво, можливо, тому, що я виросла там. Там ми зустрічали першу зірку, там я загадувала бажання. Ми дотримувалися всіх традицій. Всі ці колядки, ця традиція жива, люди ходять, співають.

-А можеш наспівати?

-Так!

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000