Персонажі

Руслана випробовує себе кригою, холодом та екстримом, щоб пройти "ініціацію"

Руслана

Співачка здатна на все, аби отримати натхнення

Днями переможниця "Євробачення-2004" взяла участь у концерті "ЄвроХіт".

-Руслано, ти, як переможниця "Євробачення", як людина, яка відкрила шлях "Євробачення" в Україну, виступала сьогодні перша. Ти точно можеш сказати авторитетно, який виступ на "Євробаченні" від України був найпровальнішим.

-"Євробачення" - це стихія і вона непередбачувана. Ніколи я не могла передбачити, що Alyosha не зможе піднятися вище тієї сходинки, на якій вона була. Було видно, що це один з найкращих голосів не тільки того року, а за історію конкурсу. Так само Гайтана. Мені здається, що мені пощастило з "Дикими танцями". Принаймні, нас врятувала гуцульсько-карпатська містика.

-Коли ми з тобою спілкувалися кілька місяців тому, ти розповідала, що ти ледь не переїхала жити в Карпати. Тобі там подобається, ходиш горами, набираєшся енергії. Зараз ти не покидаєш своєї мрії поїхати туди жити?

-Ми там майже постійно працюємо з музикантами, яких вже й не так багато залишилося, які можуть показати нам цю культуру і вбираючи в себе все більше екстриму. Хочу тобі сказати, що по екстриму я зайшла так вже далеко, що скоро лікарі будуть мене вивчати дуже ретельно.

-Що ти там екстремального робиш?

-Просидіти там, напевно, у мінус 10 на морозі у купальнику і танцювати в крижаній воді - це вже для мене не екстрим. Провести півгодини у льодяній печері, де я співаю, так само не вставляє.

-Заради чого ти все це робиш?

-Є певні міфи, які ми підняли. І мені цікаво: якщо ми дійсно пройдемо ініціацію, що нам насправді відкриється.

-Які плани на Новий рік та канікули?

-Маємо запрошення в Азербайджан на концерт, є запрошення Новий рік зустрічати в улюблених Карпатах.

-І хто переможе? Як вирішувати? Гонорарами?

-Була одного разу ситуація, коли Румунія нам давала чи не вдвічі більший гонорар, але ми обрали Карпати, бо нам просто хотілося там бути. Цього разу, напевно, ми так само не через гроші будемо вирішувати, бо, на щастя, не все в цьому житті вимірюється грошима.

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000