Персонажі

Руслана Писанка розповіла, як відгуляла весілля вранці

Руслана Писанка

Друзі раділи за молодят на святковому сніданку

Руслана Писанка задіяна у виставі "Потяг "Одеса-мама", з яким гастролює країною.
 
-Руслано, у виставі ви граєте жінку, яка їде у купе. Звами у потягах траплялися кумедні ситуації?  Адже зараз ви подорожуєте всією Україною з цією антрепризою.
 
-Інколи буває так, що нас о третій годині ночі кидають десь на станії Терещенківська. Ніхто не знає, де це, і сидиш собі, чекаєш на свій потяг. Страшно буває, будь-який  чолоівік може опинитися дуже близько до мене. Може, чогось захоче.
 
-Ми з вами давно не спілкувалися. Ви за це час вийшли заміж. Ви свого чоловіка бережете від очей преси. Боїтеся наврочити?
 
-Я зараз без каблучки, тому що у виставі я граю незаміжню жінку і отримую коштовну обручку за сюжетом. А щодо мого приватного життя: я вийшла заміж, мені класно. 
 
-Пишного весілля не було. 
 
-В недобудованому будинку ми зробили такі столи, лавки, я зробила кілька салатів, були якісь напої. Прийшли дузі і я запросила всіх на сніданок. Люди прийшли і сиділи з 9 ранку до 10 вечора.
 
-На ваше серце претендувала чи не вся країна, ви були секс-символом. Як чоловік завоював серце?
 
-Коли чоловік один раз добився, а потім йде на диван та каже: "А тепер прибирайся"... Мені здається, що чоловік щодня має щось доводити, щодня добиватися.
 
-З приходом війни в нашу країну у вас закінчилися всі проекти в Росії. Чи вам телефонували і ви відмовлялися? 
 
-Телефонували, в основному, з телебачення, запрошували на шоу та якісь програми. Я знала, що це провокаційній моменти. Кажу: "Я п'ять років пропрацювала на вашому телебаченні і знаю, хто мені телефонує і навіщо. І я не хочу опинитися в ситуації, коли приїде якийсь а-ля Жириновськи, чи сам Жириновський і почне мене "мочити". Я не те, що боюся, я просто знаю, що не хочу маратися там, де я можу не маратися. 
 
Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000