Персонажі

Руслана розповіла, кого Україні треба відправити на Євробачення за перемогою

Руслана

Співачка вважає, що Тоня Матвієнко зможе принести перемогу Україні

Руслана отримала нагороду від премії "Жінка ІІІ тисячоліття".

 

руслана_mpeg4 руслана_mpeg4  

-Руслано, вітаю тебе з черговою нагородою!

-Це, напевно, найгарніша статуетка. Всім жінкам України потрібно встановити таку десь на площі.

-Як мрію про струнку талію.

-Може, це нескромно звучить, але українські жінки найкрасивіші.

-Днями українці відзначали річницю з моменту, коли зібрався Майдан. Чим більше часу проходить, тим більше ти зневірюєшся в тому, що відбувається в українській політиці.

-Ті люди, які прийли сьогодні у владу - вони слабі, слабаки. Проте мене вразило наше суспільство. І це той позитив, який мене сьогодні тримає. Громадські ініціативи перевершили мої сподівання, і навіть сподівання світу.

-Нещодавно Злата Огнєвіч склала свої депутатські повноваження. Чи вразила тебе ця новина?

-Фактично всі музиканти, які потрапили в парламент, пришйли одну й ту саму долю, крім Таїсії Повалій, мабуть, її доля нам невідома в якості парламентаря. Коли я почула, що Злата склала повноваження, я сказала "респект". Я вважаю, що вона обрала собі не найкращу компанію, думаю, що вона навіть не встигла рот відкрити. Напевно, їй встигли його закрити і вона, як нормальна українська дівчина, сказала: "дуже дякую, до побачення"!

-Чи чекала на це? Ти Златі бажала, аби її доля в Парламенті була довшою, ніж твоя.

-Місце Злати на сцені, вона фантастична співачка і я дуже рада, що вона повернулася в музику і можу її з цим тільки привітати.

-Нещодавно ти сказала, що знаєш, якій співачці потрібно представляти Україну на "Євробаченні", аби знову привезти перемогу. Це твоя підопічна з першого сезону "Голосу країни" Тоня Матвієнко.

-Її голос дійсно екзотика. Її манера дійсно передає, правда, іншу Україну, ніж показувала я. Але якщо вона поїде і зробить те, про що ми з нею говорили, я дійсно вірю в перемогу України.

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000