Персонажі

Російський актор Михайло Полицеймако розповів, як дістатися з Сибіру до Києва

Михайло Поліцеймако

Артист 11 годин був за кермом автівки

михайло_поліцеймако_mpeg4 михайло_поліцеймако_mpeg4  


-Михайло, для вас дорога з Москви до Києва була найскладніша. Відмінені всі рейси, ви діставалися автомобілем. Як доїхали? Скільки годин тривала ваша подорож?

-У мене до цього був тур по Сибіру, ми були в Читі, Улан-Уде, Красноярську. Я летів з Томська чотири години до Москви. Мені запропонували літак до Мінська, а звідтіля - у Київ. Я зрозумів, що не витримаю три літаки, тому я їхав машиною 11 годин. Дуже швидко перетнув кордон. На російському мені все показали, сказали: "Не йди праворуч, там Білорусь". На українському кордоні дав автограф, покурив, сів в машину і приїхав.


-В Києві з моменту революції не було ні антрепризних, ні репертуарних російських спектаклів. Чи не боялися ви?

-Навпаки, я скучив. Маю тут багато друзів, така атмосфера чудова! Шкода тільки, що зараз сядемо в машину та поїдемо в Одесу і навіть не побачимо вечірнього Києва. Ми аполітичні, займаємося творчістю, і якщо глядач хоче нас бачити - ми їдемо туди. В Києві дуже театральна публика, тому хочеться грати та працювати для глядача.

-Ви з акторської родини, ваш батько - Семен Фарада. Вас батько часто приводив на вистави. А чи своїх дітей приводите на вистави та знімальні майданчики? Вони хочуть стати акторами?

-Мені важливо, щоб діти займалися тим, що вони хочуть. Не треба примушувати. Мене не примушували, і я отримував задоволення. Так я виховую і своїх дітей.

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000