Персонажі

Російський актор Анатолій Пашинін носить шеврон батальону "Азов"

Анатолій Пашинін

Актор переїхав до Києва

анатолій_пашинін_mpeg4 анатолій_пашинін_mpeg4  


-Анатолію, зважаючи на те, що ми вас уже вдруге зустрічаємо в Києві, можемо припустити, що ви переїхали до Украни назавжди.
-Ні, я хочу сказати, що сподіваюся на те, що русини прокинуться, кинуть цю бандитську владу. Це реально, це вже всі розміють, я так думаю. Коли я про це говорив півроку тому, всі сміялися, але після того, як трапились такі вбивства...
-Важко сказати, що вас нічого не тримало в Росії, але ви відомий актор, багато знімалися, а ви все покинули в Росії і переїхали до Украни. В країну, де поки що у стані кризи такої кількості роботи у вас, як в Росії, не буде.
-Я не розумію цих категорій. Хтось забрав в мене здатність кривлятися? Ні, ніхто. Здатність заробляти гроші... мені не дуже потрібні гроші. Відбулася якась переоцінка.
-У вас на грудях шеврон батальйону "Азов". Це бійці батальйону вам особисто подарували шеврон?
-Так, це мені подарував Баракуда. Тут його ім'я, я знову їздив на війну. Я ненавиджу це слово - АТО.


-З ким їздили, адже не так просто взяти і поїхати, тим паче громадянину Росії в зону АТО.
-Мене запросили з собою одесити, і ось ми їздили з одеськими волонтерами.
-Чи телефонують вам друзі, колеги? Чи намагаються вас повернути? Адже в Росії більшість переконана, що тут живуть бандерівці і править хунта?
-Думаю, вже ні. Мої друзі всі підтримують Україну і не знайдете жодного "кримнашиста". Я точно знаю, що коли щось трапиться в Росії, мої друзі вийдуть на вулиці не просто постояти. Я впевнений, що ці люди будуть різати ОМОН.
-Сьогодні на сцені в театрі грають не професійні актори, а колишні наркозалежні. Всі знають, що в акторському середовищі трапляються різні випадки. Чи доводилося вам друзів витягати з цієї халепи?
-Слава Богу, ні. Я вживав настрашніший наркотик - алкоголь, але після 30 років я від нього відмовився, навіть від пива, тому що я розумію, що це велика дурість.


-Тобто, ви взагалі не вживаєте алкоголь?
-Ні, я роблю це так рідко, що люди поруч питають: "А що трапилося"? - "Ми п'ємо за його маму". - "Тоді зрозуміло".

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000