Персонажі

Російська копія Ольги Фреймут розповіла, як її б'ють на зйомках

Олена Летуча

Телеведуча Олена Летуча зізналася,що не очікувала такої агресії від людей

-Олено, ви знаєте, що в Україні є ваше альтер-его - Ольга Фреймут.

-Я навчалася на її програмах, і, звісно, як я можу не знати? Коли Росія купила франшизу у Україніі я стала "ревізорро", я дивилася, як вона працює. Я працюю зовсім по-іншому, але не знати цю програму я не можу.

-В Росії все виявилося жорсткіше, ніж в Україні, тому що в одному з закладів вас просто побили.

-Було багато агресії, коли я починала "Ревізорро". Я не розуміла, який тягар на себе беру, а коли почала розуміти, саме мої українські друзі, які робили "Ревізорро", сказали за кадром: "Олено, будь обережна, скоро будуть бити". А я не повірила. Не дивлячись на мою скандальну репутацію, я дуже миролюбива людина, не люблю конфлікти. Але це весь час відбувається у цій програмі. Я, коли виник перший випадок з бійкою, була в шоці, я за кадром розплакалася. Не витримала, це було жахливо.

-Тепер, коли ви їдете за кордон, ось у Верону, чи складно вам обрати готель? Складно догодити організаторам, що вони поселили вас у той готель, де б вам точно сподобалось?

-Вони не дали вибору, ми приїхали вже в конкретний готель. Він нас влаштував. Але я вас запевняю, якщо б мені щось не сподобалося, я б просила заміну.

-Ви вийшли заміж цього літа, ми вас вітаємо! Я так розмумію, зараз у вас медова відпустка, бо у програмі у вас творча відпустка і вас замінила українка - Ольга Романовська - екс "віагра". Чи передавали якийсь досід Ользі?

-Я з самого початку була проти її кандидатури. Ми з нею незнайомі, я подивилася кілька випусків і скажу, що незадоволена її роботою.

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000