Персонажі

Римма Зюбіна змусила всіх повірити у свою вагітність під час знімання у "Гнізді горлиці"

Римма Зюбіна

Акторка розповіла, як працювала над роллю майбутньої мами

Днями у Києві відбулася прем'єра стрічки "Гніздо горлиці"

-Риммо, вітаємо вас з довгоочікуваною прем'єрою! Ви у стрічці граєте вагітну жінку. У вашому житті це було, але давненько. Потрібно було якось згадати, як це.

-Коли б я грала іншопланетянку, яка розмовляє на мові племені Юмба, тоді, можливо, мені було б важко. Ні, нічого важкого не було. Я завжди дуже прискіпливо до таких сцен ставлюся і мені хочеться дуже органічно зіграти. Тому я шукала щось на кшталт ниточки, або гілочки, підкладала і робила собі пуповину, бо я знаю, що це видно. Ходу робила качечкою, ходила репетирувала. Робила так, щоб це були такі молочні груди. Коли до мене лікарка одна підійшла і запитала: "Ви насправді були вагітна в той період?" Я ж обдурила весь Фейсбук тоді. Виклала фотокартку, як я лежу і очікую грим. І в мене було 1000 лайків та побажань щасливих пологів, здорової дитинки.

-Це остання робота вашого колеги Віталія Лінецького. Зйомки вже закінчували без нього. І якось виходили зі становища, переписували сценарій.

-Ми зняли з Віталіком 80 відсотків його матеріалу і нам залишалася одна велика кульмінаційна сцена, але вона без Віталіка ніяк не могла відбутися. І нам потрібно було осіннє листя, весілля дочки, і Карпати. Весною ми зняли ці 80 відсотків і чекали осені. Осені не дочекався Віталік. Було прийняте одностайне рішення не міняти актора, не перезнімати. Зі спини є дублер в одному епізоді. Знаєте, у Віталіка навіть спина грала і це я знаю, де це.

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000