Персонажі

Ресторатор Микола Тищенко шукає матір для своїх майбутніх дітей "Хоча б на 20-25 років шлюбу"

Микола Тищенко

Ресторатор вже думає й собі про родину та дітей

Микола Тищенко в своєму новому ресторані провів "Бал квітів".

-Миколо, ти вирішив започаткувати свою власну премію, сам обирати жінок, сам їх нагороджувати.

-Чоловік завжди повинен обирати жінок першим. Тільки він знає, яка жінка повинна бути поруч з ним. Сьогодні хочу зробити не просто свято весни, а хочу зробити жінкам приємне, подарунки. Хто не любить подарунки?

-Ти, насправді, сам обмовився, що вирішив влаштувати цю премію, щоб шукати собі наречену. Оголосити білий дрес-код, всіх вбрати в біле і потім просто з ресторану до РАГСу можна їхати.

-Так, це дійсно правда.Звідки ти знаєш? Білий колір дуже гарно підкресліює жіночність та природу жінок, їхньої душі.

-Ти зовсім нещодавно породичався з Сергієм Ребровим. У тренера київського "Динамо" народився син, ти став хрещеним батьком. Тобто, ви тепер з Ребровим куми.

-Все було дуже добре: сонячний день, маленький Микита. Коли я його взяв на руки, він взагалі не плакав. Сергій дуже хвилювався, думаю. Я ж маю досвід, я ж батько, маю сина. Я його взяв на руки і він, напевно, відчував тепло та мою впевненість, тому взагалі не плакав. Дивився на всі боки, не просився до батьків. Це говорить про те, що дитина народжена в коханні, що мама годує груддю, що дуже важливо. Тобто, там все добре.

-Ти - суддя шоу, де діти вміють готувати. Діти до тебе дуже гарно ставляться, це видно. Після суддівства у дитячому кулінарному проекті ти не замислюєшся над тим, що знайдеш наречену, а там вже до дітей недалеко?

-По-перше, я хочу дітей, це правда. Хочу красиву гарну родину. Але не хочу, щоб все повторювалося так, як в мене вже було. Хочу казку, хочу знайти ту єдину дівчину, з якою я б, все ж таки, довго був разом. Хоча б років 20-25. І дітей хочу, хочу, щоб в мого Данила з'явилися братик, або сестричка. Напевно, я дозрів повністю. Мене можна рвати з гілки, як зріле яблуко та кусати.

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000