Персонажі

Репер Серьога розповів, як навідує дітей в Києві, а батьків в Криму

Сергій Пархоменко

Рідних у Білорусі у музиканта не залишилося

Сергій взяв участь у концерті на "Слов'янському базарі" у Вітебську.

-Сергію, давно ми з вами не бачилися. Коли востаннє зустрічалися, на той момент ви ще жили у Києві. У вас була дружина, яка вже у минулому. Тепер ви мешкаєте в Росії.

-Земля така маленька. Я хочу вже у кількох містах жити. Мені і Барселона подобаться, і Лос-Анджелес. Навіщо зациклюватися? Просто є міста та країни, куди буде тягнути весь час. Тому що температура спілкування там інша. Де ж можна душевно поспілкуватися, як, наприклад, не тут, на "Слов'янському базарі"? Все ж таки, це наше, і з віком ти це починаєш відчувати. Чому мене тягне до таких пісень, як романси, шансон? Утьосова заспівати, "Мурку" заспівати? Реп - репом, це молодіжна музика, а в цьому я буду старіти чудово.

-Як зараз часто буваєте в Києві? Маєте час побачити дітей?

-У батька така робота, батько - артист, тому ось так вони ростуть. Можливо, колись буду частіше бачити, але поки що ось так.

-Як часто буваєте в Білорусі? Тут залишилися друзі, родичі?

-Батьки живуть у Криму, в рідному місті Гомелі тільки друзі залишилися. Я там не маю нічого, ніякої нерухомості. Я просто проїжджаю, коли паспорт міняю і проїздом. До України, наприклад.

-В який момент батьки оселилися у Криму? До анексії?

-Так, звісно, до цих подій.

-Вас це торкнулося, як нікого.

-Я не підтримую такий розвиток подій, я проти будь-яких війн.

-Чи відвідуєте ви там батьків і чи пропонували вам там концерти у Криму?

-Ні, не пропонували і не розумію, з чим це пов'язано. Якщо б запропонували, з іншого боку, я не розумію, чого б мені туди не їхати, приміром? Мене не припинять поважати в Україні, в Києві, чи в Одесі, якщо я поїду у Крим. Бо там є люди, які хочуть зустрітися з артистом. Не розумію, чому треба ставитися до цього з особивою політичною позицією.

-В якому місті мешкають батьки?

-У Севастополі.

-Севастополь - це місто, де базується Чорноморський флот. З Севастополя все почалося.

-Почалося все з того, що у бідній Україні та бідній Росії немає хлопців, які всіх піднімуть. Немає хлопців, які реально готові зробити щось для народу ось там, нагорі, а є тільки вори та зрадники. Та вбивці. Ось це покажи. Ось з чого все розпочалося.

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000