Персонажі

Речник МЗС України Дмитро Кулеба про пожежу у власній квартирі: "Це був підпал"

Дмитро Кулеба

Родина чиновника на разі переїхала жити до батьків

Речник МЗС України Дмитро Кулеба днями з дружиною завітав на виставку "Марія Примаченко. Неосяжне".

Кулеба_mpeg4 Кулеба_mpeg4  

-Дмитре, Євгеніє, чи збираєте ви свою власну колекцію українського живопису?

-Почали як раз її збирати, але в зв'язку з тим, що у нас два тижні тому згоріла квартира, ми були вимушені законсервувати нашу колекцію. Спакувати її обережно і відвезли, тому вона зараз збергіається в гаражі. Але всіх авторів, які продавали або дарували нам свої роботи, можемо запевнити, що гараж утеплений, і їхні твори в безпеці.

-Просто з вогню діставали?

-Слава Богу, до цього не дійшло, але рятували їх від пошкоджень. Я хочу відзначити роботу українських пожежників і подякувати їм: помітивши твори мистецтва, вони зупинялися, відкладали свої пилки і брали охайно картину, відставляли її і далі руйнували квартиру.

-Багато говорили, що насправді квартиру вашу підпалили через те, що ви, Євгеніє, є активним борцем за Сквер Небесної сотні, який прилягає до вашого будинку. І що саме цей сквер був проданий ще за Черновецького і на цій ділянці мали звести будинок. Його не звели поки що, але ділянку місту не повернули. Хоча це Віталій Кличко пообцяв. І коли почалася чергова справа, ваша квартира згоріла.

-Власне, це одна з теорій слідства, те, що забудовник захотів таким чином помститися, а ще - звільнити собі ділянку для забудови. Це зараз в роботі.

-Як ви гадаєте?

-Слідство однозначно каже, що це навмисний підпал, але має три версії: підпал, спрямований проти офісів, розташованих на цокольному поверсі, або спрямований проти будинку загалом. Адже там живемо не лише ми, а ще ключові активісти, які боряться за сквер, і живуть в цьому будинку.

-Коли приходить таке лихо, як пожежа, виникає багато питань: робити ремонт, вирішувати, де тепер жити. У вас двоє дітей.

-Будинок горів всю ніч, а зранку вже поїхали нашвидкоруч до батьків. Зараз думаємо, де жити далі, залежно від того, скільки часу потрібно на ремонт.

-Ви живете з батьками дружини?

-Ні з моїми. Слава Богу, в прийми не довелося йти, хоча я дуже поважаю і гарно ставлюся до батьків Жені.

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000