Персонажі

Речник МЗС Дмитро Кулеба влаштував модну революцію в міністерстві

Дмитро Кулеба

Чиновник домовився про вільний стиль у міністерстві по п'ятницях

дмитро_кулеба_mpeg4 дмитро_кулеба_mpeg4  

-Офіційний дрес-код в держустановах вимагає чіткого дотримання, у Міністерстві закордонних справ наших часів ці стереотипи ламають дві людини: ви і Павло Клімкін. Він колекціонує картаті сорочки і ні за що не одягне білу сорочку на офіційний захід, а ви - офійційний метросексуал МЗС.

-Це серйозний комплімент, так мене в МЗС не називають, але ми не просто ламаємо стереотипи і дрес-коди, а даємо людям свободу дозволили раз на тиждень по п'ятницях приходити на роботу у смарт-кежуал.

-Ви у заскорузлому апараті МЗС ще з радянських часів прийшли і сказали: "Так, люди, тепер ми ходимо у "смарт-кежуал". Можу уявити, що майже всі запитали, що це таке і чи можуть вони ходити у джинсах на роботу по п'ятницях.

-Так, так вони і роблять.

-А як пояснювали, що таке "смарт кежуал"?

-Ми шукали картинки, робили пояснювальні тексти, розсилали їх людям, та було пару випадків, коли люди не зовсім розуміли, що таке "смарт кежуал" - це був не смарт і не кежуал.-Ваш шеф Павло Клімкін колекціонує картаті сорочки. А що колекціонуєте ви?

-В мене є кілька десятків хустинок, ще люблю запонки, але не гламурні дорогих брендів, а на барахолках, або у дизайнерів у Венеції. Ми туди часто з дружиною їздимо, я знаю майстрів, які виготовляють запонки. Вони дуже елегантні та теплі, яскраві.

-Зараз глядачі з ваших слів можуть подумати, що в МЗС всі тільки й займаться тим, що підбирають краватку до хустинки, сорочку до піджаку.

-Ні, тут ми багато працюємо, а одяг має бути функціональним і не вганяти людей у стан депресії. Тому що у нас стільки роботи, що хоча б нехай одяг тішить око.

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000