Персонажі

Радник Авакова Антон Геращенко розповів, як схуд на 35 кілограмів

Антон Геращенко

За словами чиновника, його по вечорам не годує дружина

Антон Геращенко завітав на зіркову битву у "Що? Де? Коли?".

 

-Антоне, не дивно вас тут зустріти, адже ви гравець у "Що? Де? Коли?" з досвідом, ви грали у студентській лізі у Харкові і перемагали.

-Мені тоді було років 17-18, я вже тоді познайомився з Борисом Бурдою, з Олександром Друзьом, і так далі. Просто потім мене закрутили всі ці питання, пов'язані з політичними справами. Тому я багато років не грав у "Що? Де? Коли?". А цього року мене запросили друзі. Я намагаюся грати раз на один-два місяці.

-В студентські роки гравці навіть гроші вміли на цьому заробляти . Які призові брали ви? На що їх витрачали?

-Пам'ятаю, що вигравали якісь радіоприймачі, якісь невеликі гроші, в еквіваленті ста доларів.

-Ви - радник міністра МВС Арсена Авакова. Думаю, що коли він вас запрошував на цю посаду, він зважав на те, що ви гравець "Що? Де? Коли?" і точно порадите йому, що потрібно.

-Сам Арсен Аваков дуже любить книги, історичну фантастику. У нього вдома в Харкові була бібліотека більше 3 тисяч книжок з фантастики. Він був одним з організаторів цілого фестивалю фантастики у Харкові, коли він був губернатором. Тому мені з ним завжди легко було знаходити спільну мову.

-Колись в нашій програмі ви гучно заявили про те, що будете худнути. І що ви маєте мету – скинути 50 кілограмів. Чи досягнута мета?

-У лютому минулого року я мав вагу 155 кілогрмаімів. Зараз - 118, я скинув 35 кілограмів, планую схуднути десь до 105 кг, я над собою далі працюю.

-Хтось вам домомагав? Дієтолог?

-Дружина. Вона мене завжди годувала піздно вночі, коли я приходив додому. Я попросив її цього не робити, то ж зараз по вечорам я практично не їм.

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000