Персонажі

Призерка Олімпійських Ігор Ганна Різатдінова прокоментувала скандальне підсуджування росіянам в Ріо

Анна Різатдінова

Гімнастка розповіла про систему оцінювання виступів

Ганна Різатдінова завітала на відкриття Фестивалю Манхеттенських короткометражок.

-Аню, вітаємо тебе з бронзовою медаллю Олімпійських Ігор у Ріо-Де-Жанейро! Ми ще з того моменту не бачилися. Ти мала запеклий бій з росіянками. Дві твої суперниці посіли вищі сходинки, ніж ти. Що ти відчувала в цей момент? І що відчувала після? Про це потім багато говорили, про несправедливість, що засудили, що росіянки просто губили предмети на килимі.

-Звісно, я була шокована, тому що на рівні Олімпійських Ігор така помилка, як втрата предмету - це дуже серйозно, як у фігурному катанні падіння. Це величезна помилка, про п'єдестал не могла йти мова. Але у нашому виді спорту щось не помітили, напевно, не знаю.

-Що ти відчувала одразу після змагань? Всі ми бачили твої емоції. Хтось розцінив твої сльози як радість, хтось - як біль, що бронза.

-Я була щаслива, що не зробила помилку. Моя совість чиста, я зробила свій максимум, вірила, що судді повинні мене гідно оцінити. І коли побачила над своїм прізвищем цифру 3, все, я вже дякувала Богу, що я в трійці. Бо у нашому виді спорту я могло опинитися навіть при гарному виконані за п'єдесталом. Тому, слава Богу, що Україна має медаль у художній гімнастиці.

-Якось святкували?

-Перше, що ми зробили з Ірішею після здобуття медалі, пішли в олімпійське селище у їдальню та наїлися пасти з піццею. Спустошили тарілку за кілька хвилин.

-Всі спортсменки, коли закінчується одні Олімпійські Ігри, починають готуватися до наступних.

-Поки що я насолоджуюся післяолімпійським моментом, цією медаллю, тому що можна прокидатися не о 7 ранку, а о 9. Можна на обід не бути в залі, а гуляти, ходити в кіно, тобто, десь порушувати режим. Можливо, коли я відпочину, наберуся сил, буду думати про Токіо, але поки що ні.

-Сьогодні тут присутня Джамала. Саме під її пісню ви з Ірішею Блохіною зробили показові виступи.

-Ми кримчанки, в нас одна батьківщина. У кримських татар особливий дух переможців, тому ми чимось з нею схожі. Після того, як Джамала перемогла на "Євробаченні", ми одразу зрозуміли, що потрібно зробити гала-шоу під пісню "1944". Наш номер у Ріо прийняли дуже гарно. Ми трохи хвилювалися, бо там глядачі такі запальні, люблять ритм, але там з перших акордів впізнали цю пісню і підтримка була колосальна.

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000