Персонажі

Потап зізнався, що ходив до психоаналітика

Потап

Артист каже, що звів спеціаліста з розуму 

Потап від душі розважався на церемонії Yuna.
-Потапе, тебе можна назвати рекордсменом всієї церемонії, бо в кожній з номінацій присутні або Потап і Настя, або "Время и стекло", або все, та ще й гурт "Мозги", який ти також продюсуєш.

-Це мене дуже тішить, значить, я вмію робити поп-музику. Ти знаєш, в нас немає ніякої конкуренції та заздрощів, ми один одного підтримуємо на доріжці.

-На пісню "Стиль собачки" є багато варіацій. Впевнена, ти чув, як цю пісню переспівують копи. Як тобі такий варіант?

-Я дуже люблю, коли переробляють наші пісні. Дуже не люблю, коли серйозно ставляться, цитують та питають: "чому вони навчають?" Ми ж приколюємося, тому і про Авакова, і про Хіларі Клінтон, яка гавкає замість мене в кліпі - це все дуже прикольно. Гумор я люблю.

-У кліпі розігрується сцена походу до психоаналітика. А ти коли-небудь до психоаналітика ходив?

-Так, але вона звільнилася після цього, потім я її побачив на одній вечірці... Вона була напідпитку, торкалася мене і казала: "Ти мене пам'ятаєш, я твій психоаналітик, я торкалася твого мозку?"

-Відомо, що чоловіки - вічні діти. На "Голосі" за лаштунками ти разом з Іваном Дорном у його гримерці до ночі грав у приставку.

-Зйомки "Голосу" - це дуже важко психологічно, бо є такі ікони країни, як Святослав Вакарчук, Тіна Кароль, які не люблять жарти. І я посередині, який дуже любить жарти і мені дуже психологічно складно. Тому можна зайти до Вані пограти у плейстейшн, посидіти, посімятися. Треба вміти дружити, радіти життю і сприймати все, як є. І не сильно депресувати. Це моя порада вам від Потапа-психолога.

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000