Персонажі

Потап розповів, скільки доходів задекларував

Потап і Настя

Артист та продюсер заробив 6 мільйонів гривень

-Сьогодні ви прийшли заспівати одну з пісень Руслана. Це пісня "Девочка" Ірини Білик. Про Настю в цій пісні зрозуміло, а ти там що робиш, Потапе?

-Як всі: великі хлопчики люблять маленьких дівчат.

-Це така легка в аранжуванні пісня, має бути в арсеналі "Потапа і Насті".

-Я знаю, що Ірина Білик телефонувала Руслану і питала, чому вони тоді такий оригінал не зробили.

-Ви з Русланом конкуренти у композиторстві. Тільки він продає свої пісні. А ти для своїх пишеш.

-Він справжній композитор, я по зрівнянню з ним, аматор. Справа в тому, що першим композитором у Насті як раз був Руслан. Розкажи, Настю, як в 18 років ти втратила композиторську цноту з Русланом.

-Так, коли я починала свою сольну кар'єру, мене привели до Руслана, тому що він номер один. Він написав мені пісню "Какая разница". Коли Потап нап'ється, він у караоке починає з Позитивом співати цю пісню. Ще вони люблять включати кліпи та дивитися, як я там у пляшці танцюю.

-Мені такої Насті не вистачає. Взагалі Настя стала такою спортсменкою. Не вистачає тебе у пляшці, хоча б бокал шампанського можеш випити? Настя така зануда вранці бігає.

-До речі, про спорт: тепер ви разом займаєтеся рано-вранці спортом.

-Ми взагалі завжди випадково зустрічаємося на пробіжці.

-Але тренер один?

-Так. Я вранці йду збирати пляшки у парку, а тут біжить Настя.

-О котрій ви виходите на пробіжку? О 5 ранку? Для артистів це жахливий час, це ніби з концерту тільки додому прийшов і вже потрібно йти на пробіжку.

-Та тих артистів нормальних три людини. 2,5, якщо з Монатиком рахувати. Я повинен встигнути на шосту. Бо якщо запізнюся, тренер мені завдає додаткові вправи, і потрібно зробити. Тому я не запізнююся, о шостій вже стою у Ботанічному саду. А Настя вже розім'ялася.

-Ти нещодавно задекларував статки – 6 мільйонів гривень. Статки ростуть, незважаючи на кризу з року в рік. Я так розумію, що це завдяки гурту "Время и стекло", тепер ще й Мішель Андраде. Їхньою кров'ю і потом здобуваються ці мільйони. Ти як Карабас-Барабас.

-Чому ти мене порівнюєш з поганим кимось? Кров'ю і Потапом заробляються ці гроші.

-Настю, тебе з Русланом Квінтою об'єднує ще й парашутний спорт. За плечима Руслана понад тисяча стрибків. Тоді, коли ти невдало стрибнула з парашутом, тебе Руслан підтримував.

-За рік до стрибка ми планували разом стрибати, тому що він мега професіонал, ми вже домовилися. Потім в мене не вийшло через гастролі. А потім стрибнула без нього. Він мені зателефонував: "Настю, ти хвора на голову? Чому без мене? Як так? Навіщо ти це зробила?"

-А потім зателефонував мені і накричав, чому я не стежив? Я почав виправдовуватись, а він вже їхав кудись когось вбивати. Наступного разу разом з Русланом усі троє стрибаємо, Катю візьмемо.

-Так-так, ще й банджо-джампінг на мене чекає, я так й не спробувала.

-Катю, ходили чутки, що ти була вагітна? Хочу тобі сказати, що нічого немає, ти що – груди зробила собі?

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000