Персонажі

Потап: "Дайте мені звання "народного" і я від нього відмовлюся"

Потап и Настя

Артист розповів, чому навіть без звання давно вважає себе народним артистом

-Перед ювілейними концертами Настя стрибнула з парашутом. Не дуже вдало, поламала ногу. І майже весь тур довелося або сидіти на стільчику, або не надягати підбори. Як ти зараз почуваєшся?

-Я досі не ношу підбори, я у кросівках. Я вам скажу, що коли 20 концерт відробляєш… То підходжу до Потапа і кажу: "Як добре, що я зламала ногу! Не потрібно надягати підбори!" Це насправді так зручно! Я тепер зрозуміла Потапа.

-Півзалу дітей, а Настя з кожним виходом на сцену буде все оголеніша.

-На пляжі вони також бачать людей у купальниках. Я не гола. Тут в мене такий цільний купальник, трохи сітки. що тут вульгарного?

-Те, що ми показуємо - це казка для усієї родини. Тому там немає заходу за лінію, ніякої вульгарності, нічого. Навіть такі пісні, як "Стиль собачки", сприймаються, як інформація "бережіть тварин" . Пісня "От сосны оторви иголочку" - як посил "бережіть ліси". У нас все дуже зашифровано. Тобто, якщо хтось захоче побачити вульгарність, той її побачить.

-Ви жартуєте, що ви народні улюбленці, народні артисти. А хотілося б звання?

-Я відмовлюся від нього. Дайте мені "народного артиста" і я від нього відмовлюся.

-Насправді, для мене це ніколи не мало значення, я і так народний артист. Нас любить народ, нас люблять діти, люблять всі.

-Потапа в якийсь момент, напевно, зачепило: "Не дають, ти диви! Ти бачила, хто у тому списку? Я взагалі не знаю тих людей. А мене немає. Там же безкоштовні місця десь роздають".

-Давай чесно подивимось на ситуацію. Зараз багатьом артистам можуть дати звання, але тільки не Потапу і Насті. Зараз не час Потапа і Насті саме для звань. Зараз час Потапа і Насті, тому що як ніколи зараз потрібні такі пісні: про добро. Потрібно людей виводити зі ступору. І ми це вміємо.

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000