Персонажі

Потап вибачився перед україномовними прихильниками

Потап

Артист намагається більше розмовляти українською моовою

 

потап_mpeg4 потап_mpeg4  

-Потапе, для тебе це вже другий сезон поспіль у тренерському кріслі "Ліги сміху". Ти став влучніше жартувати за цей час?

-Так, дуже багато є чому повчитися, бо ти такий же гравець команди, як й усі інші. Ти повинен інтегруватися у команды. Перший сезон мене багато чому навчив.

-А ще ти перейшов на українську мову. Ти тепер і пісні будеш писати українською?

-В новому альбомі Потапа і Насті є пісня, яка має назву "Москаль".

-На корпоративах в Москві ви цю пісню співаєте?

-Її дуже люблять. Вона була написана сім років тому. Не дивлячись, що в нас такі зараз стосунки, ми все одно вирішли її випустити, нехай люди розважаються.

-Далі будуть пісні українською?

-Я хотів би більше робити українською. Вибачайте, мої україномовні фани, я дуже стараюся.

-Про Одесу кажуть, як про американський Лас-Вегас: "Все, що відбувається в Одесі, залишається в Одесі". Хлопців-виконавців це особливо стосується.

-Скажи чесно: вже нарила щось? Маєш компромат? Ні, не розповім! Одеса завжди була Мекою найкрасивіших дівчат, тут важко стриматися.

-Ти зашарівся.

-Я за це люблю одеситок, бо тут все простіше. Можна підійти до якоїсь супермоделі і вона буде з тобою розмовляти.

-Чим відрізняються одеські корпоративи?

-Ми якось виступали на пляжі ресторану, і поки ми виступали, хлопець з Казахстану купив цей ресторан і замовив нас ще кілька разів. Коли він вп'яте запропонував пачку грошей, ми сказали: "Ні, вже не можемо". А він святкував, що прийшов з дівчиною і купив ресторан.

-Ти почав носити капелюхи.

-А що робити, якщо немає волосся? Мені подобається. Я подивився на Монатіка та Макса Барських і подумав: "Невже Україна ніколи не побачить справжнього чоловіка в капелюсі"? Я жартую. Чоловік в капелюсі якось романтично, так?-Тобі личить. Звідки привіз?

-Був в Австралії на гастролях, в Мельбурні, і купив капелюха. Він дуже дорогий, навіть не 200 баксів коштує. Тату привіз капелюха з алігатора, йому дуже подобається, він в ньому на риболовлю їздить. Це важка ноша, адже капелюхи ламаються, поля загинаються. Але коли ти на вечірці один в капелюсі, то можеш просто підійти до будь-якої панночки.

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000