Персонажі

Потап влаштував сина у перший клас "по блату"

Потап

Син артиста буде вчитися у звичній школі 

потап_mpeg4 потап_mpeg4  


-Влітку ти встиг відпочити з сином. Він як ніхто чекав на твою відпустку, а через твої концерти бачить тебе рідко.

-Так, я приїхав на 2 дні, скасував всі зустрічі та справи, взяв квитки на три літаки з пересадками, летів економ-класом. Вночі приїхав в готель, щоб його не будити спав на пляжі і о сьомій ранку постукав у двері. Він прокинуся: "Тату!" Тато все ж таки повинен вміти здивувати, і я його здивував. Він був найщасливішою дитиною, ми каталися на гірках, засмагали, їли солодку вату. Це було в Турції, було дуже класно.

-Цього року син йде в перший клас. Потрібно все зібрати, купити шкільну форму, знайти гарну школу, ще й гарного класного керівника... Куди піде молодший Потап?

-Піде до справжньої української школи №48 на Прорізній. Форма, підручники, все було на мені. На перше вересня мені зателефонували та запропонували три концерти за величезні гроші, я відмовився, сказав: "Ні, син йде до першого класу".

-Ти сам ходив влаштовувати сина в школу, тебе впізнавали і давали карт-бланш молодшому? Чи навпаки - сумнівалися в здібностях сина?

-Я як батько, напевно, гарна здобич для будь-якої школи. Тому що: "А ось людина, яка відремонтує нам фасад". Ми прийшли домовлятися, коли набір вже скінчився. В телефонній розмові я сказав: "Вибачте, я незвичайний тато". Мені відповіли: "Приходьте, подивимось". Я приходжу, мене зустрічає директор і каже: "Я чомусь саме так і думав, що це ви". Завдяки своєму статусу ми потрапили, але треба сказати, що Андрій пройшов всі тести, відповів на всі питання, все було чесно, ніякого блату.

-Нещодавно ви записали дуетну пісню з російською співачкою Б'янкою.Чому саме вона, зважаючи на ставлення до російського шоу-бізнесу? Тобі не вистачало однієї Насті?

-Б'янка - білоруська співачка.

-Вона робить кар'єру в Росії.

-Це мене не цікавить, вона білоруська співачка, Яна Ліпінська, яку я знаю як співачку, коли ще вона перемогла на конкурсі в Мінську. Колись ще до Насті я пропонував заспівати в дуеті. Вона тоді не змогла, поїхала вМмоскву. І ось пройшло 10 років.... Вона близька нам по духу, співає українською мовою, складає шикарні вірші. Вона приїхала сюди, на відміну від інших артистів, які бояться сюди їздити. Погодилася одразу. Кліп буде "бомба"! Настя там виглядає також супер.

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000