Персонажі

Після розлучення з Оленою Шоптенко Дмитро Дикусар планує поїхати з України

Дмитро Дикусар

Хореограф мріє працювати в Америці

Майже одразу після розлучення з Оленою Шоптенко Дмитро Дикусар відкрив у Києві свою танцювальну академію.

-Дмитре, вітаю тебе з відкриттям власної танцювальної студії! Серед всіх відомих хореографів ти чи не останній відкриваєш власну студію танцю, хоча ти міг її відкрити ще 10 років тому, коли твоє прізвище стало відомо завдяки проекту "Танці з зірками". Чому так довго зволікав?

-Я знав, що якщо створювати студію таку, як я собі мріяв, то це повинна бути студія не така, в якій я колись тренувався - без душу та холодна. Студія повинна бути розкішною та красивою. Адже це красивий вид спорту і він повинен бути в красивому залі. Тому з'явилася зараз можливість зробити красиво і тепер студія відкрита.

-Скільки тобі потрібно було наскладати і напрацювати у Грузії і не тільки, аби відкрити власну стідію?

-Тут справа не в тому скільки. В мене така робота: заробив - відклав, заробив - відклав. Заробив - витратив, а потім відклав.

-Студію танців ти відкриваєш у розпал сімейної кризи. Тому що буквально щойно напередодні відкриття ви офіційно розлучилися з Оленою Шоптенко.

-Так.

-Треба випити для хоробрості. Що трапилося?

-Напевно, зникла радість у стосунках, якось все перетворилося на рутину. І це було наше бажання обох. Скажу, як чоловік. Я думаю, якщо жінка біля тебе не щаслива і ти не можеш забезпечити її цим щастям, то краще не тягнути, а дати можливість комусь іншому зробити людину щасливою. Я так вважаю. Я побачив, що вона не дуже щаслива зараз зі мною, тому ми вирішили розлучитится.

-Твоя колишня дружина Ірина Білик, коли дізналася, що ви розлучилися, сказала, що нарешті буде мати можливість з тобою вільно спілкуватися. Були якісь проблеми у спілкуванні?

-В перший час після розлучення з Ірою рік пішов на те, щоб кожен пробачив іншого, відійти від стосунків. Наступні 3-4 роки мене просто не було в країні, в цьому основна причина чому ми з нею не зустрічалися частіше. Ніхто ніколи не заважав нам бачитится.

 

-Ви з Оленою жили разом. На ваше весілля вам батьки Олени подарували квартиру на Оболоні. Розірвання шлюбу - це завжди поділ майна. Як було у вашому випадку?

-Ніяких претензій ні до яких квартир я не маю, Боже збав. Я з'їхав, зняв квартиру для себе в іншому місці. Планую попрацювати в країні якийсь час, але, чесно кажучи, в майбутньому буду пробувати попрацювати в Америці.

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000