Персонажі

Після невдалого стрибка з парашутом Потап привітав Настю "з днем ВДВ"

Потап

Артист готовий носити постраждалу колегу на руках

Потап нещодавно виступив у складі гурту MOZGI на фестивалі у Юрмалі.

-Потапе, ти тут у Юрмалі мав бути не один, а в дуеті з Настею. Так трапился, що, як ви жартували на сцені, "Настя також вилетіла, але не долетіла, невдало приземлилася з парашутом". Чи не було в контракті пункту, що стрибати з парашутом не можна?

-Ми не маємо таких жорстких контрактів, я тобі чесно скажу, що по-людськи і по-продюсерські я був дуже проти. Настя кілька разів намагалася стрибнути, я її кілька разів відмовляв. Та вона дочекалася, коли я поїду і щоб ніхто не знав, стрибнула. Тк вийшло, що не вийшло зробити так, щоб я не дізнався. Сталося, що сталося. Вона мені сказала, коли я її побачив у машині швидкої допомоги: "Я більше стрибати не буду". Вже, напевно, і не потрібно більше стрибати.

-Настя захоче повернутися на сцену скоріше, ніж лікарі дозволять. Чи ти готовий її на руках носити, адже танцювати вона поки не зможе?

-Звісно, це ж моя Настя, десять років разом виступаємо, ми всі її дуже любимо. Знаючи її, як вона поспішала стрибнути, так само вона буде намагатися скоріше вийти на сцену. Тепер потрібно простежити, щоб вона завчасно не надягнула підбори.

-Ти - людина креативна і точно щось придумаєш.

-Не самим же депутатам на колясках їздити. Побачимо.

-Жорстоко.

-Жорстоко обдурити всіх і стрибнути, коли ти сама собі не належиш. Зате ми Настю усі привітали з днем ВДВ. Пожартували, що тепер їй потрбіно навчитися розбивати головю пляшки.

-Для тебе сцена "Дзінтарі" знайома. Ти тут багато разів виступав. Приємніше на українському фестивалі виходити на сцену, чи на інших фестивалях?

-Тут набагато веселіше та душевніше, ніж було тут раніше, це точно. Тут також було добре. Але "Нова хвиля"- це масивний захід, але ж тут всі свої. Ти можеш з Осадчою поцілуватися у коридорі, десь з кимось чарку хильнути, тут у когось сало сховане. Наші!

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000