Персонажі

Після народження п'ятої дитини Андрій Доманський може підробляти "Вусатим нянем"

Андрій Доманський

Телеведучий розповів, як змінилося його життя з народженням ще однієї доньки

-Андрію, вітаємо тебе з народженням доньки! П'ятої дитини. Я так розумію, що ти не збираєшся збавляти темпів! Щоб була повноцінна футбольна команда!

-Ні, в жіночий футбол я не вірю, у нас ніжні дівчинки, балерини, співачки. Бог дає, ми радіємо, приймаємо його дари. Але ми все серйозніше з дружиною думаємо про те, що нам обережніше потрібно проводити час, тому що це все закінчується дуже романтично для нас. Ночами без сну, годуванням, памперсами, і так далі.

-Ти береш активну участь у вихованні маленьких дітей, ти встаєш ночами, купаєш, міняєш памперси. Тобто не тільки мама цим займається?

-Досвід я вже маю, тому якщо щось станеться з моєю основною сферою діяльності, я не пропаду, буду як вусатий нянь, знайду собі роботу.

-Ти – одесит, ти тут народився, тут починав свою кар'єру. Змінюються дружини, народжуються діти, ти всіх возиш в Одесу показувати рідне місто?

-Всі мої діти були в Одесі, так. Навіть Віра вже була в Одесі, вже познайомилась зі своєю одеською бабусею Алею.

-Ти завжди зупиняєшся у своєї мами? Ніяких готелей?

-Ні, вона образиться. В мене були варіанти. я казав: "Мамо, може, тобі буде зручніше, якщо я буду зупинятися в готелях"? Вона навіть нічого не сказала, просто так подивилася на мене... І я більше такого не пропонував. Для неї ж це радість: поговорити зі мною, нагодувати мене, попрасувати мені штани. Кажу: "Мамо, не потрібно, я не хочу їсти" – "Ні, ти хочеш!" Я прокидаюся від того, що вона мене годує!

-Якщо найменшій тільки три місяці, то найстарший уже буде вступати у виш наступного року.

-Ми маємо варіанти. Слава Богу, що варіанти ЗНО нам дозволяють обирати. Васі виповниться 17 років наступного. Цього року він взявся за голову, подивимось.

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000