Персонажі

Під яким прізвищем син Президента воював в АТО?

Олексій Порошенко

Олексій Порошенко, за його словами, перебував в мінометному підрозділі

В перший день Верховної Ради восьмого скликання "Світське життя" поспілкувалося зі старшим сином Президента, який був обраний до парламенту по мажоритарній системі.

Олексій Порошенко Олексій Порошенко  


-Два роки тому ми спілкувалися на цьому самому місці з Віктором Януковичем - молодшим. Ви розумієте, що не зможете уникнути цих паралелей.


-Ви знаєте, я йшов по мажоритарному округу і дуже дякую людям, які мене підтримали. В першу чергу хочу звітувати перед ними і перед українським народом. Напевно, ці паралелі існують, але дуже сподіваюсь, що я своєю роботою доведу, що вони є безпідставними.


-Ви знаєте, що позаочі що ми багато говорили про вас з вашою мамою. Вона нам  підтвердила, що ви були в зоні АТО. Тепер питання до вас: де саме ви були? В яких боях брали участь? Казали багато: "Звичайно, син президента в АТО, напевно, його охороняє цілий батальйон"...


-Звичайно, мене цілий батальйон не охороняв. Я туди поїхав добровольцем, сам написав заяву. Звичайно, були певні моменти, наприклад, я поїхав туди під іншим прізвищем.


-Під яким?


-Анісенко, гарне українське прізвище.


-Самі обирали?


-Яке мені дали, таке і взяв. Просто щоб не наражати на небезпеку людей, які будуть навколо мене.


-Де саме ви були?


-Мій батальйон базувався під Краматорськом, як і багато інших частин.


-Ви брали участь в запеклих боях?


-Я вам скажу так: я не є професійним військовим. І, звичайно, я не якийсь командос, який по передовій лазив і робив секретні операції. Я був в мінометному підрозділі. Ми дійсно мали напруження біля нас, але це артилерійський підрозділ, ми там стріляли і допомагали іншим нашим зведенням воювати.

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000