Персонажі

Павло Зібров розповів, чим для нього обернувся тролінг польского очільника "Укрзалізниці"

Павло Зібров

Співак запропонував іноземному чиновнику спільний тур

Днями Павло Зібров завітав на конкурс Miss Blonde Ukraine.

-Павло, нещодавно ви опинилися у центрі скандалу знову. Після того, як головою "Укрзалізниці" було призначено поляка з музичним минулим, ви вирішили потролити і прочитати реп у кліпі.

-Всі мене знаете, в потяг сідаєте, рушаєте! Рейки, рейки, шпали, шпали... Я номер один в Україні, Катю! Я наступного дня прокинувся знаменитим! В Youtube біля мільйону переглядів. Робота з'явилася, маю пропозицію на осінь робити декілька концертів в Польщі. Нормальні касові концерти з колективом.

-Я так розумію, що ви одразу погодилися на цей тролінг "Укрзалізниці"?

-Мені телефонували два дні, вмовляли приїхати на зйомки. Кажу: "Я не можу, я не вмію!" Це дуже складно реп читати. Тому, хто вчиться професійно співу, а тут потрібно різко синкопи, якісь паузи витримувати. Я був мокрий, поки писав той клятий реп.

-На сайті "Укразілниці" також відреагували на ваш кліп. Сприйняли відео як заклик гуляти по шпалах і попередили: "Не робіть так, як робить Павло Зібров, бо це небезпечно для життя".

-Дякую "Укрзалізниці". Не ходіть, діти та алкоголіки по шпалах, не ризикуйте життям! Те, що робить Павло Зібров - це артист робить, щоб зняти кліп. Я готовий виступити як рекламний дядько. Використати свою "морду ліца" в рекламних цілях "Укрзалізниці", фото з пальчиком: "Не ходіть по шпалах!"

-А уявіть, що поляки вас запросять керувати польською залізницею.

-Ша! Я так думаю, ми з Войцехом, і це серйозна пропозиція, зробимо спільну пісню.

-Тобто, зараз ви робите офіційну пропозицію записати спільний кліп разом з головою "Укрзалізниці"?

-Так, через вашу програму я звертаюся до Войцеха Бачуна зробити спільний кліп українською та польською мовами. Видати відео тут і в Польщі, а потім гастрольний тур по Україні і по Польщі потягом у vip-вагоні.

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000