Персонажі

Павло Зібров прокоментував скандал навколо земельної ділянки доньки вартістю в півмільйона доларів

Павло Зібров

За словами співака, землю його донька отримала законно


-Павло, останнім часом ваша родина опинилася у центрі уваги преси. Та, як це не дивно, в центрі уваги не ви, а донька Діана. Почалося все з того, що вона виявилася заможньою нареченою. В 19 років Діана отримала 20 соток землі поруч з батьківською хатою, в заможному селі Ходосіївка, що по Ново-Обухівські трасі. У цьому селі навіть воїни АТО не отримали землю, а донька отримала. Землю, яка коштує більш ніж півмільйона доларів.

-Земельна ділянка була в оренді поряд з моєю дачею, на цій ділянці побудований сарай і він узаконений. І тепер тільки власник цієї будівлі має право отримати землю. Ані АТО, ані Зібров, ані президент, а власник в нас Діана.

-Що будеш робити? Будувати палац на місці сарая?

-Навпаки, тато все привів до ладу. Там, можна сказати, було звалище, а зараз ростуть сосни, гарний ліс.

-Висадив там 30 дубів, каштани, берези.

-У вашої доньки роман з хлопцем Андрієм, який є батьком дитини Наталії Ворони, колишньої дружини Нестора Шуфрича. Мало того, що він покинув Наталю ще при надії. Та ще він набагато старший від Діани.

-Ми товаришуємо з родиною Іщенків 18 років, це наші близькі друзі. Андрюша виріс у нас на очах, з Діаною вони знайомі давно. А те, що "екс-екс"...в мене також була дитина, та в Марини, коли ми побралися.

-Це серйозні стосунки? Чи зараз йде мова про шлюб?

-Стосунки на начальному етапі, ще свіжі.

-Дай, Боже, щоб було справжнє кохання, щоб виросла гарна сім'я, а чом би й ні?

-Павло, ви нещодавно здивували загал своєю появою у "Голосі країни" в якості конкурсанта. Ніхто з тренерів до вас не розвернувся, але ви з проекту пішли задоволені собою.

-Слава Богу, що ніхто не повернувся. Я отримав величезну насолоду та драйв. Відчуваю, що помолодшав на 30 років, тому що колись були перші республіканські конкурси, в яких я брав участь. Я згадав молодість.

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000