Персонажі

Отар Кушанашвілі: "Не можна в одну алкогольну ніч в ресторані вирішити, що Крим твій"

Отар Кушанашвілі

Скандальний російський шоумен прокоментував анексію Криму, ув'язнення Надії Савченко та дії російського президента 

Отар Кушанашвілі завітав у Київ на День народження радіо "Вісті".

-Давно ми не бачилися. Незважаючи на те, що ви - грузин, все своє життя і кар'єру ви збудували саме в Росії. Зараз росіяни рідко приїжджають в Україну, зважаючи на стосунки між Україною і Росією, війну, анексію Криму.

-По-перше, я знаю значення слова анексія та аншлюз. Це все одно, що присвоїти собі Кенігсберг Німеччині і сказати, що Калінінград - їхнє місто. Це моя принципова позиція. Я відношуся до тих, хто знає, що не можна саджати жінку на 22 років. Зрозуміло, про кого я кажу.

-Про Надію Савченко.

-Про Савченко кажу. Якщо у президента довірена особа Тіматі, хто це за президент? Якщо у президента довірена особа - Лепс, який це президент? Не можна під час одного алкогольного вечора в ресторані вирішити, що Крим - твій. Не можна. Існує міжнародне право. Я просто знаю, у 2008 році, коли долю Грузії моєї також вирішували в момент.

-З паном Саакашвілі у вас старі рахунки.

-А ви знаєте, що він мій однокурсник?

-Ні.

-Так, він мій однокурсник. Я поїхав служити в армію, а він залишився. Він чудовий хлопець.

-Зважаючи на вашу позицію, як живеться в Росії?

-Повір мені, я недоторканий.

-Приміром, Сергій Лазарєв, коли дав нам інтерв'ю і доволі чітко висловив свою позицію, потім казав, що все змонтовано і все неправда.

-Так, я знаю цію історію. Лазарєв сказав правильно тут, а потім перелякався. Він думав, що на його кар'єрі поставили хрест, я розумію його. До нього підходили Пригожин, Валерія: "Ах, ти!" Мене не чіпають, тому що з мене взяти немає чого.

-Після виступу Джамали на Національному відборі "Євробачення", ви висловили активну підтримку Джамалі, сказали про те, що вона поїде перемагати. І що Сергію Лазарєву вже більше нема чого робити на конкурсі.

-По-перше, дуже слабка дуже кіркоровська пісня. Знаєш, як: я 5 років був одружений і 5 років дружив з Кіркоровим. Не знаю, що з цього гірше. А, тепер знаю, 5 років дружби з Кіркоровим. Він перепродюсує навіть Осадчу до смерті. Думаю, що у Джамали пісня одна з найсильніших.

-У російські Думі взагалі просили заборонити Джамалі співати цю пісню на "Євробаченні".

-Хто може судити, що вона повинна співати? Педики, які сидять у Держдумі? Друзі Гоші Куценка? Хто може судити, що аритисту співати? Вона все ж таки видатна співачка. Видатна.

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000